Drodzy Rodzice,

bardzo się cieszymy, że wybraliście British Council jako miejsce nauki angielskiego dla swoich dzieci. Nasze metody nauczania stworzone są tak, aby sprawiać radość dzieciom, a czas spędzony z nami był poza nauką także okazją do zabawy i zawierania nowych przyjaźni.

British Council jest ekspertem w dziedzinie nauczania języka angielskiego od ponad pięćdziesięciu lat. Obecnie prowadzimy naukę w ponad 80 ośrodkach kształcenia w ponad 50 krajach na całym świecie. Jesteśmy też uznawani za wiodącą organizację w zakresie szkolenia nauczycieli języka angielskiego. Na bazie naszych bogatych doświadczeń podejmujemy szereg działań aby utrzymywać najwyższe standardy nauczania języka angielskiego na całym świecie. Pragniemy również, by nauka języka angielskiego była dla Państwa dzieci radosnym, inspirującym i owocnym doświadczeniem.

Nasza misja:

W British Council stawiamy sobie za cel zapewnienie wszystkim naszym uczniom systematycznej nauki języka angielskiego, poprzez pełne wykorzystanie potencjału każdego ucznia i stworzenie przyjaznych i inspirujących warunków nauki.

Głęboko wierzymy, że dzieci uczą się efektywniej, gdy nauczyciele i rodzice współpracują ze sobą. Dlatego też przygotowaliśmy Centrum Rodzica – informator na temat nauki angielskiego w British Council. Została on napisany tak, aby przedstawić Państwu cele kursu oraz pozwolić na jak najlepsze wykorzystanie czasu spędzonego z nami.

Mamy nadzieję, że wraz z dziećmi będą Państwo zadowoleni z przygody językowej oraz kulturalnej, jaką oferujemy w British Council.

Lee Hewson
Director of English Teaching Centres