English Online Hybrid Learning, image
Potrzebujesz pomocy lub chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego? Porozmawiaj z naszymi doradcami. Rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim już teraz. Zarejestruj się i zapłać online za kurs języka angielskiego w trybie hybrydowym.
Zarezerwuj konsultację Zapłać teraz i zyskaj 30% zniżki

Nasz kurs English Online w trybie hybrydowym pozwoli Ci połączyć zajęcia stacjonarne z zajęciami online na żywo, w zależności od potrzeb i harmonogramu.

Możesz ćwiczyć i rozwijać znajomość języka angielskiego na zajęciach grupowych i indywidualnych. Nasz kurs pozwoli Ci skoncentrować się na języku angielskim potrzebnym w sytuacjach zawodowych lub społecznych bądź jednym i drugim, zgodnie z Twoimi celami edukacyjnymi. Kurs English Online w trybie hybrydowym pozwoli Ci:

 • Uczyć się z doświadczonymi lektorami British Council
 • Dostosować swój plan zajęć oraz wybrać zajęcia zgodnie z Twoimi celami i zainteresowaniami
 • Uzyskać dostęp do prowadzonych przez nauczycieli webinariów Live25 poświęconych gramatyce
 • Korzystać z atrakcyjnych ćwiczeń i materiałów online
 • Doskonalić umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania
 • Poprawić gramatykę, słownictwo oraz wymowę
 • Śledzić postępy i otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne
 • Zdobywać odznaki i certyfikaty British Council wyznaczające Twoje osiągnięcia.

Kurs jest dostępny dla wszystkich poziomów - od A2 do C1.

Pakiety

20 punktów | 3 miesiące

Najlepszy wariant, jeśli masz mało czasu i chcesz zacząć sprawnie posługiwać się językiem angielskim.

Cena: PLN 1,393

40 punktów | 3 miesiące

Najlepszy wariant dla osób, które chcą komunikować się śmielej i sprawniej.

Cena: PLN 2,571

60 punktów | 3 miesiące

Najlepszy wariant, jeśli potrzebujesz kompletnego, wszechstronnego kursu, wprowadzającego Cię na ścieżkę szybkiej nauki języka angielskiego.

Cena: PLN 3,535

Dostępne zajęcia

Po wybraniu pakietu punków do wykorzystania na lekcje, możesz ich użyć, by zarezerwować następujące zajęcia:  

 • Zajęcia grupowe online na żywo – 55 min / 1 punkt
 • Zajęcia indywidualne online – 25 min / 2 punkty
 • Zajęcia stacjonarne – 90 min / 2 punkty

Harmonogram

Nasze zajęcia grupowe i indywidualne online są dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każda z naszych szkół angielskiego ma swój własny plan zajęć. Wszystkie godziny zajęć znajdziesz na swoim koncie English Online.

Szkoły języka angielskiego

 • Online 24/7
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław

Co oznacza termin "nauka hybrydowa"?

Kurs English Online w trybie hybrydowym łączy zalety dynamiczne i interaktywne zajęcia online w międzynarodowych klasach oraz zajęcia w wybranej przez Ciebie szkole języka angielskiego British Council.

Oferujemy uczącym się pełną elastyczność i możliwość dostosowania nauki do ich osobistych potrzeb oraz preferencji.

Rezerwuj zajęcia grupowe i indywidualne oraz łącz zajęcia stacjonarne z zajęciami online na żywo!

Możesz ustalić własny plan  na podstawie terminu zajęć, ich tematu, a nawet wyboru nauczyciela!

Jaka jest różnica między zajęciami stacjonarnymi a zajęciami online prowadzonymi na żywo?

Oferujemy uczniom elastyczny i w pełni dostosowany do ich potrzeb kurs, w ramach którego można wybrać zajęcia online lub stacjonarne.

Kurs English Online w trybie hybrydowym umożliwia dostosowanie planu zajęć do osobistych preferencji i celów edukacyjnych. Zajęcia do wyboru:

 • 90-minutowe stacjonarne zajęcia grupowe. Zajęcia te odbywają się w naszych szkołach języka angielskiego w Polsce. Każde zajęcia trwają 90 minut i obejmują mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie w języku angielskim. Podczas zajęć poznasz nowe słownictwo i zwroty, przećwiczysz wymowę i gramatykę oraz zwiększysz poprawność językową.
 • 55-minutowe zajęcia grupowe online z udziałem maksymalnie 10 osób – zajęcia te mają określony temat i koncentrują się na zadaniach związanych z mówieniem i słuchaniem. Będziesz uczyć się z innymi osobami o tym samym poziomie znajomości języka i otrzymywać natychmiastowe informacje zwrotne na temat twoich umiejętności w zakresie gramatyki, słownictwa i mówienia. Na koniec każdych zajęć lektor udostępni przydatne materiały do dodatkowych ćwiczeń;
 • 25-minutowe indywidualne zajęcia online z naszymi doświadczonymi lektorami – możesz wybierać między indywidualnymi sesjami na określony temat lub zarezerwować zajęcia poświęcone dowolnie przez Ciebie wybranym zagadnieniom. Możesz też wybrać zajęcia z ulubionymi nauczycielami, aby uczyć się w swoim własnym tempie w bardziej intensywny i spersonalizowany sposób. Niezależnie od tego, czy chcesz przerabiać określone tematy w trybie indywidualnym, czy też pracować nad konkretnymi zadaniami dostosowanymi do Twoich celów – mamy dla Ciebie odpowiednie zajęcia indywidualne! Po każdych zajęciach otrzymasz raport ze spersonalizowanymi informacjami zwrotnymi, które pozwalają śledzić postępy;
 • 25-minutowe webinaria poświęcone gramatyce lub wymowie czyli Live25 – sesje te są całkowicie bezpłatne w ramach Twojej subskrypcji. Jeśli posiadasz aktywną subskrypcję możesz dołączyć do 4 takich sesji w każdym miesiącu i wykorzystać je jako okazję do dodatkowych ćwiczeń między regularnymi zajęciami grupowymi lub indywidualnymi. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zrozumieniu angielskich czasów lub intonacji w zdaniu, sesje Live25 dają Ci możliwość pogłębienia tej wiedzy.

Każde zarezerwowane zajęcia online na wybrany temat to także dostęp do doskonałych ćwiczeń online, które można wykonać przed lub po sesji na żywo z lektorem. Ćwiczenia te pomogą Ci poprawić umiejętności czytania, słuchania i rozszerzyć zasób słownictwa, a także pozwolą przećwiczyć i powtórzyć materiał omówiony na zajęciach. Aby zapoznać się z dostępnymi zajęciami, załóż bezpłatne konto English Online w trybie hybrydowym.

Jakie są wymagania techniczne dotyczące zajęć online?

Nauka z nami jest łatwa. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer stacjonarny lub laptop, stabilne łącze internetowe, zestaw słuchawkowy lub słuchawki z wbudowanym mikrofonem oraz bezpłatne oprogramowanie Zoom do prowadzenia wideokonferencji.

Potrzebujesz pomocy lub chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego? Porozmawiaj z naszymi doradcami. Rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim już teraz. Zarejestruj się i zapłać online za kurs języka angielskiego w trybie hybrydowym.
Zarezerwuj konsultację Zapłać teraz i zyskaj 30% zniżki