How does it work | myClass

Spersonalizuj swój program nauki języka angielskiego

Niezależnie od Twoich ambicji, możesz stworzyć własny plan nauki angielskiego, odpowiadający Twoim potrzebom. Nasze moduły, które można łączyć, zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci opanować pożądane umiejętności w języku angielskim, a nasze elastyczne lekcje zapewniają najwyższą wygodę dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

Niezależnie od tego, jak zbudujesz swój program, zawsze zapewniamy wysokiej jakości, skuteczne nauczanie, które przynosi konkretne rezultaty.

Icons displaying what module you are currently studying in the MyClass learning platform

Co to jest moduł?

Poznaj pożądane współcześnie umiejętności,  dzięki naszym modułom składającym się z 6 lekcji. Z każdą lekcją będziesz stopniowo zwiększać swoje kwalifikacje, aby osiągnąć kluczowe kompetencje w języku angielskim:

  • Połącz kilka modułów w celu uzyskania spersonalizowanego planu nauki
  • Ucz się z tą samą grupą kursantów i tym samym nauczycielem
  • Udokumentuj skończony moduł elektronicznym certyfikatem 

Co to jest lekcja Flex?

Ucz się czego chcesz i kiedy chcesz. Zarezerwuj lekcję Flex, aby udoskonalić swoje umiejętności w zakresie określonej tematyki lub skupić się na obszarach rozwoju dzięki naszym sesjom doskonalenia języka (booster):

  • Ustal własne tempo nauki dzięki samodzielnym lekcjom
  • Stwórz harmonogram, dostosowany do Twoich możliwości
  • Opcja późnej rezerwacji i anulowania zajęć

Twoja podróż, nasza wiedza

Wszystkie lekcje prowadzone są przez profesjonalnych nauczycieli w naszych tętniących życiem, interaktywnych salach lekcyjnych, dzięki czemu możesz skorzystać z eksperckich wskazówek i wsparcia, niezależnie od tego, jak spersonalizujesz swój plan nauki.

Nie wiesz, czego się uczyć? Umów się na konsultację i porozmawiaj z jednym z naszych  doradców, który pomoże Ci zarezerwować moduły.