Uwolnij swój potencjał z kursem MyClass.

Osiągnij sukces dzięki światowej klasy kursom MyClass

MyClass to nowy sposób uczenia się języka angielskiego ze światowej klasy ekspertami. To elastyczny kurs dopasowany do Twojego stylu życia. Ty decydujesz kiedy bierzesz udział w lekcjach. 

 • Angażujące lekcje angielskiego prowadzone na żywo w klasie - z nauczycielami British Council i naszą metodą nauczania nastawioną na mówienie.

 • Ucz się tak, jak chcesz: elastyczny i spersonalizowany program, każdego tygodnia wybierasz spośród szerokiej gamy tematów, godzin oraz dni.

 • Już nigdy nie stracisz lekcji: korzystaj z elastycznego harmonogramu zajęć i możliwości późnej rezerwacji, jak i odwołania. Korzystaj z portalu lub aplikacji aby zarządzać swoim kursem gdziekolwiek jesteś.

Twoja droga, nasze doświadczenie w nauczaniu angielskiego

Sprawdź, czego się nauczysz

Chcesz nadać przyspieszenia swojej karierze, przygotować się do studiowania w języku angielskim czy konwersować swobodnie w towarzystwie?  Uczestnictwo w kursie myClass pomoże Ci to osiągnąć. Nasz proces nauczania uwzględnia osobisty cel i ambicje każdego uczestnika, gdyż Twój sukces jest dla nas najważniejszy. 

Zdobądź niezbędne umiejętności i ruszaj w stronę swoich celów

Uczestnictwo w kursie myClass przybliży Cię do realizacji Twoich celów. Rozwiniesz nie tylko kompetencje językowe ale też szereg innych, niezbędnych do funkcjonowania we współczesnym świecie, takich jak rozwiązywanie problemów, planowanie czy asertywne wyrażanie opinii.

Każda lekcja zawiera elementy języka angielskiego niezbędne dla środowiska pracy, nauki oraz interakcji społecznej. Poznasz nowe zasoby słownictwa, będziesz ćwiczyć swoją wymowę, rozwiniesz znajomość gramatyki i dzięki zadaniom angażującym mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie osiągniesz większą precyzję i poprawność językową. 

Skomponuj swój własny program nauki angielskiego

Twoja ambicja wyznacza Twój kierunek nauki i teraz możesz sam skomponować własny program nauczania korzystając z szerokiego zestawu tematów lekcji, które wykorzystujesz w określonej przez siebie kolejności i w czasie dogodnym dla Ciebie.

Centralnym punktem każdej lekcji będzie nauka angielskiego w oparciu o autentyczną, z życia wziętą sytuację.  Ty wybierasz, która sytuacja jest dla Ciebie interesująca.

W ramach kursów myClass możesz wybrać:

 • zajęcia z angielskiego ogólnego - poziomy A2 - C2,
 • przygotowanie do egzaminów Cambridge - lekcje przygotowujące do egzaminów B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) lub C2 Proficiency (CPE).

Każda 90-minutowa lekcja stanowi samodzielną całość i zawiera elementy mówienia, pisania, czytania i słuchania. W trakcie każdych zajęć poznasz nowe słownictwo i frazy, a także będziesz ćwiczyć wymowę i gramatykę.
W celu zapewnienia jak najlepszych efektów nauki zaproponujemy Ci uczestnictwo w grupie, która będzie na Twoim poziomie językowym.  W opisie poziomów naszych kursów języka angielskiego online stosujemy się do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). 

Pre-intermediate (A2)

Na poziomie Pre-intermediate (A2) nauczysz się między innymi:

 • przygotowywać i wygłaszać efektywne prezentacje
 • omawiać wybór ścieżki kariery
 • tworzyć korespondencję pisemną
 • robić zakupy i sprzedawać.

Intermediate (B1)

Na poziomie Intermediate (B1) nauczysz się między innymi:

 • prowadzić rozmowę kwalifikacyjną i dokonywać oceny kandydata
 • dyskutować o książkach i filmach oraz dokonywać ich recenzji
 • prawidłowo komponować wypowiedź pisemną
 • efektywnie prowadzić rozmowy telefoniczne.

Upper Intermediate (B2)

Na poziomie Upper Intermediate (B2) nauczysz się między innymi:

 • wyrażać swoje opinie oraz słuchać argumentów różnych stron
 • pisać podanie o pracę
 • interpretować przekazy medialne
 • uczestniczyć w rozmowach dotyczących rozwoju Twojej kariery.

Advanced (C1)

Na poziomie Advanced (C1) nauczysz się między innymi:

 • brać aktywny udział w spotkaniach i negocjacjach
 • jak stosować komunikację perswazyjną
 • prowadzić dyskusje i debaty o etyce i odpowiedzialności społecznej
 • redagować teksty pisemne blogów, emaili oraz stron intenetowych.

Proficiency (C2)

Na poziomie Proficiency (C2) nauczysz się między innymi:

 • zrobić dobrze skonstruowaną i przekonywującą prezentację w miejscu pracy
 • zaprezentować nowy produkt i omawiać innowacyjne patenty
 • w sposób autentyczny rozmawiać o nadziejach i lękach w odniesieniu do przyszłości
 • opisywać i interpretować dane zawarte w raporcie pisemnym.

Osiągnij swój cel

Nie chodzi o bycie perfekcyjnym we wszystkich dziedzinach, ważne aby robić postępy zgodne z wyznaczonymi przez Ciebie celami. Będziemy Cię wspierać na każdym kroku Twojej drogi i pomożemy Ci podążać nią tak, abyś osiągnął swoje cele życiowe. 

Podążaj z nami do celu

Wiemy, iż robienie postępów jest ważne dla realizacji celu końcowego. Nasi doświadczeni nauczyciele będą Cię wspierać tak, abyś podążał w dobrym kierunku. Udzielą Ci informacji zwrotnych i dadzą możliwość sprawdzenia czego już się nauczyłeś. Dzięki nim będziesz pewnie iść w stronę swojego celu.

Testy cząstkowe będą miały miejsce po każdej dziesiątej lekcji. Twoja ocena oraz spersonalizowana informacja zwrotna od nauczyciela będą dostępne dla Ciebie na stronie myClass oraz w aplikacji myClass.

Doskonal się i monitoruj postępy

Odnieś naukę w wirtualnej klasie do swojego życia dzięki specjalnym ćwiczeniom opartym na auto-refleksji. Na każdych zajęciach nauczyciel będzie zachęcać Cię do zastanowienia nad nowymi umiejętnościami, dzięki czemu sam ocenisz jaki już poczyniłeś postęp.

Auto-refleksja podniesie efektywność Twojej nauki i uczyni ją bardziej satysfakcjonującą.

Razem w Twojej drodze do celu

Zarezerwuj i przeprowadż w dogodnym dla Ciebie czasie nieodpłatną, indywidualną sesję z naszym doradcą studenta, który wesprze Cię na Twojej drodze do osiągnięcia celów. Możesz to zrobić w dowolnym momencie trwania kursu. Elastycznie i na bieżąco dostosowuj swój indywidualny plan nauczania, w zależności od bieżących potrzeb językowych i w oparciu o informacje zwrotne dotyczące Twoich postępów w nauce.

Dołącz do naszej społeczności

Znajdź swoje miejsce w globalnej społeczności myClass, gdzie zawrzesz nowe znajomości i będziesz czerpać inspirację do nauki angielskiego. 

Ucz się razem, ucz się lepiej

myClass to nowy sposób nauczania, który pozwoli Ci rozwinąć nie tylko znajomość języka ale też i szereg umiejętności przydatnych w życiu. Nasze lekcje zapewniają otwartość, w ramach której wszyscy wzajemnie wspierają się w rozwoju. 

W trakcie każdej lekcji zapewnimy Ci szereg możliwości ćwiczenia języka i dzielenia się Twoimi spostrzeżeniami, pomysłami i doświadczeniem życiowym.  Dodatkowo, z dużą ilością ćwiczeń z mówienia w grupach, w krótkim czasie osiągniesz praktyczne umiejętności do wykorzystania w codziennym życiu.

Więcej niż nauka języka

Rozwiń swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w spotkaniach myClub - programie nieodpłatnych spotkań w języku angielskim o tematyce społeczno-kulturowej.  Dzięki uczestnictwu w myClub możesz dodatkowo łączyć się z nowymi studentami i ćwiczyć umiejętności językowe poza lekcjami.

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy korzystając z sesji Business English lub nabierz pewności i płynności językowej poprzez uczestnictwo w sesjach poświęconych słownictwu i wymowie. Poczuj radość z używania języka w sesjach o tematyce towarzyskiej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi darmowych sesji dodatkowych uczestnictwo w kursie myClass przyniesie Ci jeszcze więcej korzyści.

Jak wyglądają lekcje myClass

Zwiększ swoją pewność siebie dzięki naszym lekcjom myClass. Oferujemy stymulujące otoczenie, w którym nasi nauczyciele z pasją zachęcają aby każdy z zaangażowaniem uczestniczył w zajęciach.

Ucz się w grupie, ucz się skutecznie

W trakcie każdej lekcji nauczyciel będzie pracować ze wszystkimi uczestnikami nad nową umiejętnością lub obszarem językowym. Następnie będziecie pracować w małych grupach wykonując zadania wzorowane na realnych sytuacjach, takich jak: formalna prezentacja, nieformalna dyskusja, czy planowanie działań.

Nauczyciel stworzy możliwość pracy w małych grupach i będzie monitorować pracę każdej grupy.  Dzięki dużej ilości ćwiczeń z mówienia i równoczesnym wsparciu eksperta szybko rozwiniesz praktyczne umiejętności komunikacyjne. 

Spersonalizowana nauka, już nigdy nie stracisz lekcji

Możesz wybierać lekcje, które Cię interesują. Każdy poziom to ponad 120 lekcji do wyboru. Lekcje trwają 90 minut.

Zaprojektowaliśmy niezależne od siebie lekcje, aby zawierały różne obszary umiejętności językowych i przedstawiały je w podobny, ale inny za każdym razem sposób. To oznacza, że możesz wybierać zajęcia i uczyć się w dowolnej kolejności, ćwicząc język i umiejętności, których potrzebujesz, aby wzmocnić swoją naukę.

Po każdych 10 lekcjach nauczyciel oceni Twoje postępy i poziom angielskiego. Ocena będzie dostępna w Twoim portalu studenta. Jeśli wraz z nauczycielem zdecydujecie, że postępy są odpowiednie, możesz przenieść się na wyższy poziom i tam kontynuować naukę.

Możesz również wybrać lekcje przygotowujące do egzaminów Cambridge, jeśli planujesz w niedługim czasie zdawać taki egzamin.

Wszystkie zajęcia myClass mają miejsce w naszych centrach językowych British Council i są dostępne w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Grafik zajęć i plany cenowe

Elastyczny grafik zajęć

Uczestnictwo w myClass sprawi, iż Twoja nauka języka stanie się prosta. Zaplanuj naukę w terminach, które są dla Ciebie dogodne:

 • Stwórz własny podział godzin: wybierz dzień, porę dnia i wyznacz tempo, w którym chcesz się uczyć. Rozpocznij naukę w dowolnym czasie. 
 • Rezerwuj miejsce nawet tego samego dnia: zarezerwuj miejsce na lekcji z wyprzedzeniem lub w dniu lekcji - do 15 minut przed jej rozpoczęciem.
 • Już nigdy nie trać lekcji: odwołaj rezerwację 24 godziny przed jej planowanym terminem i zachowaj swoje punkty.

Cennik

myClass oferuje plany cenowe dostosowane do Twojego stylu życia i budżetu. Możesz kupić pakiety  20, 40 lub 60 kredytów. Pamiętaj, że im wyższy pakiet, tym większe oszczędności. 

Każda 90-minutowa lekcja oznacza jeden kredyt.

Start zajęć myClass: do zajęć myClass możesz dołączyć kiedy chcesz, w dogodnym dla Ciebie czasie. 

Warszawa

Kredyty Ważność Cena
20 3 miesiące 1950 PLN (65 PLN / 1 godz)
40 6 miesięcy 3600 PLN (60 PLN / 1 godz)
60 9 miesięcy 4950 PLN (55 PLN / 1 godz)

Kraków

Kredyty Ważność Cena
20 3 miesiące 1500 PLN (50 PLN / 1 godz)
40 6 miesięcy 2700 PLN (45 PLN / 1 godz)
60 9 miesięcy 3600 PLN (40 PLN / 1 godz)

Wrocław

Kredyty Ważność Cena
20 3 miesiące 1500 PLN (50 PLN / 1 godz)
40 6 miesięcy 2700 PLN (45 PLN / 1 godz)
60 9 miesięcy 3600 PLN (40 PLN / 1 godz)

Nasza obietnica 

 • jeżeli będziemy musieli zamknąć centra nauczania zgodnie z wytycznymi rządu, gwarantujemy, że Twoje zajęcia będą kontynuowane online,
 • zajęcia online będą obejmować taką samą liczbę godzin jak zajęcia w klasach.