International experiences YL, image

Ćwiczenie języka angielskiego z uczniami z innych krajów

Z naszych kursów angielskiego Primary Plus i Secondary Plus w bezpiecznym i wspierającym środowisku nauki korzysta ponad 30 000 młodych adeptów z ponad 40 krajów. Łączymy klasy z różnych krajów podczas wspólnych zajęć, na których uczniowie mogą komunikować się z rówieśnikami z całego świata.

To wyjątkowe doświadczenie oferowane przez British Council zapewnia Twojemu dziecku możliwość praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności mówienia. Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli angielskiego uczniowie rozmawiają i wchodzą w interakcje z innymi uczniami w podobnym wieku i na zbliżonym poziomie umiejętności językowych, co stanowi dodatkową motywację do nauki angielskiego.

Rozwój świadomości kulturowej podczas nauki

Młodzi uczniowie, którzy uczestniczą w naszych kursach, rozwijają pewność siebie, umiejętności komunikacji oraz głębszą znajomość kultury.

Dostrzegają również, że angielski może połączyć ich z ludźmi na całym świecie oraz czerpią inspirację z rzeczywistych kontaktów z osobami z innych krajów i rozwijają umiejętności życia w globalnym świecie.

To wyjątkowe doświadczenie edukacyjne pod okiem doświadczonego nauczyciela zapewnia:

  • większą pewność siebie dziecka w mówieniu w języku angielskim
  • prawdziwą motywację do nauki i używania angielskiego w rzeczywistym kontekście
  • ekscytujące doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych uczniów.