Tego roku młodzież może wziąć udział w międzynarodowym programie. Każda grupa kursu będzie złożona z uczniów British Council z różnych krajów europejskich. Jako globalna organizacja, działająca w ponad 100 krajach chcemy, aby uczniowie naszego kursu Secondary International nabierali doświadczeń, które pozwolą im osiągnąć maksymalny postęp w nauce języka angielskiego i zyskali pewność siebie, niezbędną w ich międzynarodowej przyszłości akademickiej.

Ilość miejsc jest ograniczona! Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji, aby rozpocząć proces rekrutacji. 

Nasz kurs umożliwi Twojemu dziecku rozwijanie znajomości języka angielskiego i nabywanie podstawowych umiejętności w międzynarodowej klasie z uczniami z całej Europy. To międzynarodowe doświadczenie edukacyjne w Twoim domu.

Co zawiera kurs:

SECONDARY PLUS motywuje nastolatków do doskonalenia umiejętności komunikowania się w języku angielskim, a także do rozwijania podstawowych umiejętności XXI wieku, takich jak współpraca i krytyczne myślenie. 

SPEAK OUT! rozwija szeroki zakres zasobów potrzebnych do wypowiadania się w języku angielskim poprzez udział w różnych interaktywnych zadaniach, takich jak odgrywanie ról, debaty, przedstawienia i prezentacje.

QUIZZY I ESCAPE ROOMY przyjemne i atrakcyjne dodatki, które pozwalają uczniom angażować się i dobrze się bawić podczas nauki języka angielskiego.

Opis kursu

Cena: dwie wpłaty – 2 x 2950 PLN  

Czas trwania: 32 tygodnie 

Poziom: od średniozaawansowanego do zaawansowanego (B1–C1) 

Możliwości nauki

Nasze kursy języka angielskiego ogólnego obejmują 128 godziny zajęć w trakcie roku. 

Sprawdź terminy i harmonogram zajęć: 

POZIOM B2.2 – LOWER ADVANCED (WIEK14–17) 

Terminy kursów Godziny Cena (PLN)
04.09.23–16.05.24  Poniedziałek/Czwartek 17.00–18.30  5900 

POZIOM C1 – ADVANCED (WIEK14–17) 

Terminy kursów Godziny Cena (PLN)
04.09.23–16.05.24  Poniedziałek/Czwartek 17.00–18.30  5900