Kids learning English and playing Minecraft

Nowy kurs online | Nauka angielskiego połączona z grą Minecraft | Wygoda i bezpieczeństwo

 

Minecraft x angielski - rozbudzimy kreatywność i umiejętności cyfrowe Twojego dziecka

Nasz zimowy kurs jest koncepcją opartą na grze Minecraft, która promuje kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów w wirtualnym środowisku. W połączeniu z doświadczeniem British Council w nauce języków, kurs zapewnia studentom ekscytującą okazję do rozwijania zarówno języka angielskiego, jak i umiejętności XXI wieku.

Nauka poprzez zabawę

Poprzez koncept oparty o grę, kurs ma na celu rozwinięcie pewności siebie i kompetencji Twojego dziecka w komunikowaniu się w języku angielskim. Wykorzystujemy wirtualne środowisko do wyjaśniania złożonych pomysłów w łatwy do zrozumienia sposób. Zapraszamy wszystkie dzieci, które szukają czegoś fajnego, ciekawego i innego niż zwykłe zajęcia.

Bądź dumny z postępów, jakie robi Twoje dziecko

Każdy kurs kończy się projektem. Podczas zajęć uczniowie będą używać Minecrafta do odkrywania nowych koncepcji, tworzenia pomysłów oraz prowadzenia badań. Umożliwi im to zrealizowanie udanego, rzeczywistego projektu pod koniec kursu.

Lekcje na żywo, nauczyciele eksperci i interaktywna nauka

Opis kursu

Cena: 730 PLN

Czas trwania: 1 tydzień, poniedziałek–piątek, 9.30–13.00. 

Wiek: 9–11 lat

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego wyższego (A1–B2)

Możliwości nauki

Zimowe kursy Minecraft i języka angielskiego obejmują 20 godzin tygodniowo, 3 godziny dziennie od poniedziałku do piątku.

Primary Minecraft

POZIOM: UPPER PRIMARY (WIEK 9–11) 

Terminy kursów Godzina Cena (PLN)
07.02.22–11.02.22 09.30–13.00 730