Dzieci uczą się angielskiego przy pomocy Minecraft

Minecraft x angielski - rozbudzimy kreatywność i umiejętności cyfrowe Twojego dziecka

Nasz zimowy kurs jest koncepcją opartą na grze Minecraft, która promuje kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów w wirtualnym środowisku. W połączeniu z doświadczeniem British Council w nauce języków, kurs zapewnia studentom ekscytującą okazję do rozwijania zarówno języka angielskiego, jak i umiejętności XXI wieku.

Nauka poprzez grę

Poprzez koncept oparty o grę, kurs ma na celu rozwinięcie pewności siebie i kompetencji Twojego dziecka w komunikowaniu się w języku angielskim. Wykorzystujemy wirtualne środowisko do wyjaśniania złożonych pomysłów w łatwy do zrozumienia sposób. Zapraszamy wszystkie dzieci, które szukają czegoś fajnego, ciekawego i innego niż zwykłe zajęcia.

Bądź dumny z postępów, jakie robi Twoje dziecko

Każdy kurs kończy się projektem. Podczas zajęć uczniowie będą używać Minecrafta do odkrywania nowych koncepcji, tworzenia pomysłów oraz prowadzenia badań. Umożliwi im to zrealizowanie udanego, rzeczywistego projektu pod koniec kursu.

Lekcje na żywo, nauczyciele eksperci i interaktywna nauka

Opis kursu

Cena: 990 PLN 

Czas trwania: 1 tydzień, poniedziałek–piątek, 09.30–14.00.  

Wiek: 10-13 lat 

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego wyższego (A1–B2)

Możliwości nauki

Zimowe kursy Minecraft i języka angielskiego obejmują ponad 20 godzin tygodniowo, 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku. 

Secondary Minecraft

POZIOM: SECONDARY (WIEK 10–13)  

Terminy kursów Godzina Cena (PLN)
20.02.23–24.02.23  09.30–14.00 990