2 students looking at ExpertTrack courses from FutureLearn and the British Council

Zgłębiaj naukę z ExpertTracks

ExpertTracks to zbiory kursów opracowanych, aby pomóc Ci wzmocnić swoje umiejętności poprzez głębsze spojrzenie na dany temat. Zacznij, kiedy chcesz i ucz się we własnym tempie, pracując nad serią kursów tematycznych. W każdym tygodniu kursów będziesz dogłębnie uczyć się przedmiotu, dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem oraz rozwiązywać krótkie quizy, aby sprawdzić, czy rozumiesz temat. 

Zarejestruj się na bezpłatny siedmiodniowy okres próbny, a następnie zapisz się, aby kontynuować naukę. Subskrypcje kosztują 36 euro miesięcznie i możesz je anulować w dowolnym momencie.

ExpertTracks od British Council:

Understanding IELTS

Cztery kursy w ramach Understanding IELTS ExpertTrack stanowią kompletny przewodnik po przygotowaniach do testu IELTS. Zawiera porady, strategie i ćwiczenia dla wszystkich czterech części testu. Pod koniec ExpertTrack dowiesz się wszystkiego, co musisz zrobić, aby osiągnąć sukces na teście IELTS. Weź udział w kursach w dowolnej kolejności, aby skupić się na wybranych umiejętnościach.

Poziom: wprowadzający

Czas trwania: 12 tygodni/36 godzin

Kursy: Czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie

Dowiedz się więcej: odwiedź stronę FutureLearn, aby dowiedzieć się więcej na temat kursu Understanding IELTS 

Exploring English: Language and culture

Kurs ExpertTrack pogłębi twoje zrozumienie kultury i historii Wielkiej Brytanii, a także pomoże ci poprawić swój angielski i da ci możliwość ćwiczenia na każdym kroku.

Trzy kursy poświęcone są aspektom współczesnej Wielkiej Brytanii, a także niektórym korzeniom kultury brytyjskiej w pracach Williama Szekspira oraz w Magna Carta, fundamencie naszej nowoczesnej demokracji.

Podczas trzech kursów usłyszysz autentyczny angielski w wywiadach z ludźmi z Wielkiej Brytanii, będziesz wykonywać ćwiczenia językowe w oparciu o angielski, który słyszysz, i na każdym kroku będziesz dzielić się własnymi przemyśleniami, doświadczeniami i opiniami.

Poziom: wprowadzający

Czas trwania: 13 tygodni/39 godzin

Kursy: Language and Culture, Shakespeare and Magna Carta

Dowiedz się więcej: odwiedź stronę FutureLearn, aby dowiedzieć się więcej na temat kursu Exploring English: Language and Culture

How to Plan and Teach Great English Lessons

Trzy kursy dostępne w ramach tego ExpertTrack pomogą nauczycielom języka angielskiego ulepszyć planowanie i przygotowanie lekcji oraz pozwolą im przejąć kontrolę nad własnym rozwojem zawodowym.

Ramy doskonalenia zawodowego British Council określają dwanaście praktyk zawodowych, które opisują czynności nauczyciela i pomagają w planowaniu własnego rozwoju zawodowego. Te trzy kursy omawiają wszystkie dwanaście praktyk, od znajomości przedmiotu po umiejętności XXI wieku, i zawierają wiele wspaniałych sugestii i pomysłów, które można wykorzystać w swoim nauczaniu.

Poziom: wprowadzający

Czas trwania: 12 tygodni/39 godzin

Kursy: Lessons and Teaching, Learning and Learners, The Classroom and the World

Dowiedz się więcej: odwiedź stronę FutureLearn, aby dowiedzieć się więcej na temat kursu How to Plan and Teach Great English Lessons

English in Early Childhood

Ten ExpertTrack pomoże nauczycielom i rodzicom bardzo małych dzieci odkryć, w jaki sposób dzieci uczą się języków i co można zrobić, aby pomóc im jak najlepiej wykorzystać doświadczenie związane z nauką języków.

Poznasz rozwój wczesnego dzieciństwa i zbadasz, w jaki sposób małe dzieci uczą się angielskiego, a także odkryjesz, jak i dlaczego dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę.

Poziom: wprowadzający

Czas trwania: 6 tygodni/12 godzin

Kursy: Learning Language Through Play, Context and Communication, How Happy Children Learn

Dowiedz się więcej: odwiedź stronę FutureLearn, aby dowiedzieć się więcej na temat kursu English in Early Childhood.

Bezpłatne kursy na FutureLearn

Oprócz naszych ExpertTracks, British Council oferuje szereg bezpłatnych kursów dla nauczycieli i uczniów na platformie FutureLearn. Należą do nich m.in. English for the Workplace oraz Teaching Young Learners Online.

Dowiedz się więcej o naszych kursach na platformie FutureLearn.