Test IELTS

IELTS (International English Language Testing System) to popularny na całym świecie test języka angielskiego, do którego co roku przystępują już 3 miliony kandydatów.

IELTS to przepustka do życia, studiów i pracy na całym świecie, ponieważ jest honorowany przez ponad 10 tysięcy instytucji na całym świecie, w tym agencje rządowe i edukacyjne oraz organizacje zawodowe. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne tych krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS jest stworzony po to, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż cztery godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności, którego część ustna jest przeprowadzana w formacie 1:1, aby jak najlepiej ocenić Twoje umiejętności komunikacyjne.

Możesz być pewny, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.  

Dlaczego warto zdawać test IELTS w British Council?

Mamy ponad 85 lat doświadczenia w nauczaniu angielskiego oraz przeprowadzaniu egzaminów językowych. Pomagamy ludziom w ponad 130 krajach zdobywać brytyjskie kwalifikacje, przydatne w osiągnięciu różnych życiowych celów. Jeśli więc przystępujesz do testu językowego w British Council, możesz być pewny, że się Tobą dobrze zaopiekujemy.

Poniżej tylko kilka powodów, dla których miliony osób zdecydowały się przystąpić do IELTS w British Council:

  • wsparcie ekspertów: zyskujesz dostęp do najlepszych materiałów pomocnych w przygotowaniu się do testu IELTS, od filmów video poprzez książki po interaktywne kursy online.
  • bezpłatne materiały: każdy kandydat otrzymuje od nas bezpłatny dostęp do 30 godzin internetowego kursu przygotowawczego Road to IELTS, stworzonego przez British Council.
  • dogodne terminy i lokalizacje: IELTS można zdawać w 9 centrach egzaminacyjnych British Council  w Polsce. Sesje organizowane są co dwa tygodnie.
  • łatwa rejestracja: zapisy na test IELTS odbywają się drogą internetową a za egzamin możesz zapłacić przelewem bankowym lub kartą płatniczą.
  • szybkie wyniki: gwarantujemy, że wyniki są dostępne online już 13 dnia od daty testu pisemnego.