Active Citizens for Social Enterprise
©

Mat Wright

Date
Poniedziałek 18 Wrz 2017 do Wtorek 17 Paź 2017
Miejsce
Warszawa

Po raz drugi w Polsce: kurs Aktywna Społeczność dla Ekonomii Społecznej!

British Council i Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych serdecznie zapraszają do udziału – w organizowanym po raz drugi w Polsce – innowacyjnym programie rozwojowym pn. Active Citizens for Social Enterprise – Aktywna Społeczność dla Ekonomii Społecznej!

Program dedykowany jest przedsiębiorstwom społecznym, które prowadzą już swój biznes społeczny lub planują jego uruchomienie. Do udziału zapraszamy liderów przedsiębiorstw społecznych (maks. 2 osoby z organizacji) w tym przedstawicieli: organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą, spółdzielni socjalnych i innych.

Cele programu to:

  • wsparcie liderów przedsiębiorstw społecznych w ich działaniach na rzecz rozwoju lokalnego, zrównoważonego rozwoju i wzrostu zaangażowania mieszkańców w społeczną zmianę przy wykorzystaniu narzędzi ekonomii społecznej
  • rozwój sieci kontaktów i możliwości współpracy przedsiębiorstw społecznych.

Terminy:

Zjazd 1: 18-19 września 2017 (16 godz.)

Zjazd 2: 2-3 października 2017 (16 godz.)

Zjazd 3: 16-17 października 2017 (16 godz.)

Miejsce szkoleń: 

Warszawa, Warsztat Warszawski, Pl. Konstytucji 4

Zapisy:

Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres pkozak@fise.org.pl do 31.08.2017.

Więcej informacji o programie, w tym informacje o zapisach, w portalu Ekonomiaspoleczna.pl (link dostępny na dole strony). 

BRITISH COUNCIL JEST WSPÓŁORGANIZATOREM SZKOLEŃ.