Learning Time with Timmy 2 app
Date
Czwartek 07 Kwi 2016 do Niedziela 31 Lip 2016
Miejsce
online

Learning Time with Timmy 2 – aplikacja, która zachęca dzieci do nauki języka angielskiego

Learning Time with Timmy 2 to już druga aplikacja stworzona przez British Council we współpracy z Aardman, w celu zachęcenia dzieci do nauki angielskiego jako języka obcego.

Pierwsza wersja aplikacji Learning Time with Timmy została pobrana ponad dziewięć tysięcy razy i odtworzona ponad 140 tysiecy razy na całym świecie, od jej wejścia na rynek w lutym 2015 r.

W drugiej wersji aplikacji dzieci mają szansę dołączyć do baranka Timmy’ego i jego przyjaciół z przedszkola, na czas pełen zabawy i gier przygotowanych specjalnie do pierwszego spotkania z językiem angielskim. Animowane postaci zachęcają dzieci do gry, poprawiając ich zdolność do koncentracji oraz angażując w zadania wymagające poznawczo, takie jak segregowanie i klasyfikowanie – uniwersalne zdolności niezbędne w rozwoju dzieci w wieku 2–6 lat.

Aplikacja jest zaprojektowana w taki sposób, aby dzieci słuchały i ćwiczyły nowo poznane słowa. W stosunku do pierwszej wersji, aplikacja ma rozwinięty system nagród – po ukończeniu sekcji w grze, dziecko może obejrzeć wideo i otrzymuje naklejki jako nagrodę. Dzięki takiej zachęcie, dzieci chętnie wracają do aplikacji, dzięki czemu mogą poznać więcej angielskich słów, odblokować więcej nagród i mieć jeszcze więcej zabawy.

Rodzice mogą być spokojni, że ich pociechy znajdują się w bezpiecznych rękach, gdyż Learning Time with Timmy 2 nie zawiera żadnych zakupów w aplikacji ani reklam. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą dać dzieciom ekscytujące i bezpieczne zajęcie, które zachęci je do nauki języka angielskiego i pomoże w rozwijaniu podstawowych umiejętności.

Aplikacja Learning Time with Timmy 2 jest dostępna w Apple store, Google Play i Amazon w cenie 2,29 funtów brytyjskich.