Bezpłatny kurs Exploring English Shakespeare
Bezpłatny kurs Exploring English Shakespeare
Date
Poniedziałek 27 Lut 2017 do Poniedziałek 10 Kwi 2017
Miejsce
Online, Platforma Future Learn

Platforma Future Learn i British Council zapraszają na bezpłatny kurs online Exploring English: Shakespeare, który rozpocznie się 27 lutego 2017. 

O KURSIE

Bezpłatny kurs online  Exploring English: Shakespeare rozpoczyna opowieść o życiu i twórczości Williama Shakespeare'a w miejscu urodzenia wielkiego barda – Stratford-upon-Avon, by doprowadzić ją do londyńskiego teatru The Globe.

Podczas kursu przyjrzymy się pięciu sztukom Szekspira (Romeo i JuliaHamletWiele hałasu o nicBurza i Makbet). Pomogą w tym aktorzy i eksperci z całego świata, którzy wyjaśnią i przeanalizują uniwersalne tematy, do których Shakespeare odnosił się w swoich dziełach.

Nauczyciel, z którym będziesz mieć kontakt dzięki połączeniu wideo, przeprowadzi Cię przez wszystkie elementy kursu i wskaże wybrane słowa i zwroty, które Szekspir wprowadził do języka angielskiego. Krótkie quizy pozwolą Ci sprawdzić rozumienie ze słuchu, weźmiesz także udział w dyskusjach online z innymi uczestnikami z całego świata.

WYMAGANIA

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy interesują się językiem i dziedzictwem Williama Szekspira oraz uczą się języka angielskiego jako języka obcego i osiągnęli poziom co najmniej średniozaawansowany (B1 na skali CEFR).

Tag icon
Shakespeare