Plakat promujący bezpłatny kurs online Teaching for Success: The Classroom and the World
Zapisz się na kurs!
Date
Poniedziałek 29 Maj 2017 - 09:00 do Niedziela 25 Cze 2017 - 23:00
Miejsce
online

Platforma Future Learn i British Council zapraszają nauczycieli języka angielskiego do więcia udziału w bezpłatnym kursie online Teaching for Success: The Classroom and the World, rozpoczynającym się 29 maja 2017r. Kurs jest częścią programu Teaching for Success: Practices for English Language Teaching.

O PROGRAMIE

Program Teaching for Success: Practices for English Language Teaching ma pomóc nauczycielom języka angielskiego w zaplanowaniu ich rozwoju zawodowego oraz dać im możliwość dzielenia się ich doświadczeniami z innymi nauczycielami na całym świecie.

Rama doskonalenia zawodowego nauczycieli (Continuous Professional Development Framework) opracowana przez British Council wyróżnia 12 praktyk, które nauczyciele powinni brać pod uwagę planując swój rozwój zawodowy. Ramato praktyczne narzędzie, które obejmuje zakres zagadnień od planowania lekcji i kursów dpo promowanie umiejętności kluczowych.

Program Teaching for Success obejmuje wszystkie 12 praktyk, które są omawiane w ramach trzech bezpłatnych kursów online:

  1. Lessons and Teaching - kurs rozpoczyna się 6 marca 2017r. 
  2. Learning and Learners  - kurs rozpoczyna się 17 kwietnia 2017r. 
  3. The Classroom and the World - kurs rozpoczyna się 29 maja 2017r. 

Uczestnicy mogą dowolnie wybierać, od którego z trzech kursów chcą rozpocząć naukę. Każdy z kursów obejmuje cztery elementy praktyki zawodowej i zawiera szereg praktycznych porad i sugestii oraz daje możliwość kontaktu z nauczycielami na całym świecie. 

O KURSIE TEACHING FOR SUCCESS: THE CLASSROOM AND THE WORLD

 W ramach kursu Teaching for Success: the Classroom and the World uczestnicy zapoznają się z następującymi elementami praktyki zawodowej nauczycieliI:

  • integrowanie nowych technologii w proces nauczania
  • promowanie umiejętności XXI wieku
  • wykorzystywanie metod wielojęzycznych w nauczaniu
  • wdrażanie polityki i praktyki edukacyjnej.

Kurs trwa 4 tygodnie i obejmuje około dwie godziny nauki w tygodniu.

WYMAGANIA

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania. Uczestnicy kursu muszą posługiwać się językiem angielskim na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B1 w skali CEFR).

Dowiedz się więcej o pozostałych bezpłatnych kursach online w programie Teaching for Success: Practices for English Language Teaching

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL