Date
Poniedziałek 09 Lip 2018 do Niedziela 05 Sie 2018
Miejsce
online

Platforma Future Learn i British Council zapraszają nauczycieli języka angielskiego na bezpłatny kurs online Teaching for Success: the Classroom and the World. Kurs jest częścią programu Teaching for Success: Practices for English Language Teaching.

O PROGRAMIE

Program Teaching for Success: Practices for English Language Teaching ma pomóc nauczycielom języka angielskiego w zaplanowaniu ich rozwoju zawodowego oraz dać im możliwość dzielenia się ich doświadczeniami z innymi nauczycielami na całym świecie.

Rama doskonalenia zawodowego nauczycieli (Continuous Professional Development Framework) opracowana przez British Council wyróżnia 12 praktyk, które nauczyciele powinni brać pod uwagę planując swój rozwój zawodowy. Rama to praktyczne narzędzie, które obejmuje zakres zagadnień od planowania lekcji i kursów dpo promowanie umiejętności kluczowych.

Program Teaching for Success obejmuje wszystkie 12 praktyk, które są omawiane w ramach trzech bezpłatnych kursów online:

  1. Lessons and Teaching 
  2. Learning and Learners  
  3. The Classroom and the World 

Uczestnicy mogą dowolnie wybierać, od którego z trzech kursów chcą rozpocząć naukę. Każdy z kursów obejmuje cztery elementy praktyki zawodowej i zawiera szereg praktycznych porad i sugestii oraz daje możliwość kontaktu z nauczycielami na całym świecie. 

O KURSIE TEACHING FOR SUCCESS: THE CLASSROOM AND THE WORLD 

Bezpłatny kurs Teaching for Success: The classroom and the world obejmie następujące elementy praktyki zawodowej nauczycieli:

  • Integracja systemów ICT
  • Promowanie kompetencji XXI wieku
  • Korzystanie z podejść wielojęzycznych
  • Zrozumienie polityki edukacyjnej i praktyki

Kurs trwa 4 tygodnie i obejmuje około dwie godziny nauki w tygodniu.

Wymagania

Kurs skierowany jest do nauczycieli języka angielskiego pracujących z uczniami na dowolnych poziomach zaawansowania językowego. Uczestnicy kursu muszą posługiwać się językiem angielskim na poziomie conajmniej średniozaawansowanym (B1 w skali CEFR).

Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli w szkołach podstawowych, średnich i wyższych.

Teachers of English Teachers of English PL