Date
Czwartek 06 Wrz 2018 do Czwartek 06 Cze 2019

Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00. W drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019, nasi doświadczeni prezenterzy skoncentrują się na następujących zagadnieniach:

  • Wyzwań w codziennej pracy nauczycieli – nowe technologie, specjalne potrzeby edukacyjne itp.,
  • Budowanie relacji – elementy coachingu przydatne wszystkim nauczycielom, którzy chcą pełnić rolę lidera edukacyjnego,
  • Przygotowywanie do egzaminów certyfikujących – błędy popełeniane popełaniane przez polskich zdających, kryteria egzaminacyjne egzaminów Cambridge, testu IELTS itp.;

Zróbcie sobie kubek herbaty lub kawy. Usiądźcie wygodnie w fotelu. Weźcie udział w webinarium i dajcie się zainspirować!

Harmonogram szkoleń

Data Temat Prowadzący Zapisy

23.05.2019, godz. 21.00

SOS Egzamin

Część 3: IELTS, czyli kryteria oceny testu

By zdać test IELTS z wysoką oceną, kandydaci poza czytaniem i słuchaniem, muszą produkować wypowiedzi pisemne i ustne. Na webinarze przedyskutujemy kryteria stosowane w ocenie mówienia i pisania. Nauczyciele dowiedzą się, jak zwiększyć rozumienie kryteriów wśród uczniów oraz jak wykorzystać zadania z testu do ćwiczenia z uczniami umiejętności produkcyjnych języka. 

 

Bartosz Brzoza to konsultant edukacyjny ds. IELTS w British Council Poland, anglista, aktywny nauczyciel oraz egzaminator egzaminów międzynarodowych. Doktorant na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz pracownik Laboratorium Języka i Komunikacji.

https://zoom.us/j/326934816

06.06.2019, godz. 21.00

Coaching dla liderów eduakcji

Część 4: Jak przekonać innych do wprowadzenia i realizacji swoich innowacji edukacyjnych?

Maria Britton (PhD) jest nauczycielką i liderką edukacji od 15 lat. Jest doświadczoną egzaminatorką Cambridge YLE i trenerką, przygotowuje m.in. do certyfikatu metodycznego CELTA YL. Doświadczenie z zakresu wczesnej edukacji szkolnej zdobyła w Wielkiej Brytanii, Czechach, Polsce na Ukrainie i w Królestwie Bahrajnu. Legitymuje się dyplomem MA with Distinction Metropolitan University w Londynie i tytułem PhD University of Reading.

Była kierowniczką metodyczną kursów dla dzieci i młodzieży w British Council Poland i doradczynią metodyczną w kuratorium oświaty w Tower Hamlets w Londynie. Wykłada na Uniwersytecie Warszawskim. Jest liderką w sieci szkół międzynarodowych, gdzie pełni funkcję liderów średniego szczebla.

https://BritishCouncil.zoom.us/j/348033384

Zapraszamy!

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Webinars - teachers