Zdjęcie przedstawia nauczycieli uczących się jak przygotowywać swoich uczniów do części pisemnej egzaminów.
Date
Niedziela 13 Maj 2018 -
10:00 do 13:00

Rejestracja na warsztaty rozpoczyna się w poniedziałek, 9 kwietnia.

Angażowanie uczniów w kształtowanie umiejętności pisania, to żmudne zajęcie. Niechętnie piszą zadawane prace, mimo naszego wysiłku wkładanego w tworzenie ciekawych zadań. Umiejętności, które w ten sposób mają opanować są przecież wymagane na ezgaminach. Jak ich motywować? Jak im pomóc w rozwoju kompetencji redagowania i tworzenia tekstów?

Odpowiedzi na te pytania postaramy się znaleźć w trakcie warsztatu. Celem spotkanie jest nie tylko popularyzacja kreatywnych metod nauczania, lecz także przekazanie gotowych rozwiązań do wykorzystania w codziennej pracy nauczyciela.

Na warsztatach skupimy się na częściach writing egzaminów: 

Prowadzący – kim jest?

James Wilson-Bukowski jest związany z edukacją w Wielkiej Brytanii, Polsce oraz Słowacji od ponad dziesięciu lat. Specjalizuje się w nauczaniu oraz prezentacjach zagadnień z dziedziny egzaminów Cambridge English. Brał udział w niezliczonych konferencjach i wydarzeniach w obszarze edukacji dotyczącej języka angielskiego; jest pracownikiem British Council od 2016 roku. Szczególnie interesuje się metodyką nauczania wymowy, przygotowań do egzaminów i rozwojem różnych dziedzin edukacji.

 

 

 

 

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL