Szanowni studenci, rodzice i partnerzy British Council.

W nawiązaniu do decyzji polskiego rządu o zamknięciu od czwartku 12 marca jednostek systemu oświaty w całej Polsce, wszystkie zajęcia British Council zostają zawieszone do 14 kwietnia. Decyzja ta odnosi się do wszystkich naszych centrów w całej Polsce (Warszawa, Kraków i Wrocław) i dotyczy wszystkich kursów dla dzieci, dorosłych i nauczycieli.

Uprzejmie informujemy, że do wszystkich studentów British Council została wysłana wiadomość mailowa o możliwościach kontynuacji uczestnictwa w kursie w sposób zdalny. Jeśli są Państwo naszymi studentami i nie otrzymali takiej informacji, prosimy o kontakt mailowy z  Działem Obsługi Klienta: info@britishcouncil.pl

Ponadto do 15 kwietnia odwołane są wszystkie egzaminy językowe w British Council. Dotyczy to egzaminów odbywających się w naszych siedzibach a także w naszych centrach partnerskich w całej Polsce. Z zarejestrowanymi kandydatami będziemy się kontaktować indywidualnie. Jeśli chcieliby Państwo przesunąć datę egzaminu, prosimy o kontakt pod adresem exams@britishcouncil.pl.
Ci z Państwa, którzy chcieliby zrezygnować z egzaminu, znajdą w linkach odpowiednie formularze: dla IELTS i dla Cambridge.

Od soboty 14 marca nasze biura w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu będę nieczynne dla klientów.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, pracowników i partnerów są dla British Council priorytetem. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Będziemy na bieżąco monitorować zalecenia i w razie zmian informować Państwa za pośrednictwem strony internetowej i na Facebooku.

Dziękujemy za zrozumienie.

British Council w Polsce