Ucz się w Wielkiej Brytanii

Myślisz o edukacji na uczelni brytyjskiej, w szkole średniej lub w szkole z internatem? A może chcesz uczyć się angielskiego w Wielkiej Brytanii? Poniżej znajdziesz najnowsze informacje o oferowanych kursach i kwalifikacjach, jakie można na nich zdobyć, o instytucjach edukacyjnych i ich wymaganiach oraz wiele innych przydatnych informacji, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z edukacją w Wielkiej Brytanii.

Ucz się w Wielkiej Brytanii

Odwiedź naszą stronę Education UK, by poznać warunki przyjęcia do szkół i uniwersytetów w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Znajdź kurs, który najbardziej Ci odpowiada.

Ucz się języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

Chcesz uczyć się angielskiego w kolebce tego języka? W Wielkiej Brytanii znajdziesz kurs odpowiedni do Twojego poziomu zaawansowania językowego. Nasz system akredytacji zapewnia najwyższą jakość kursów. Możesz je wyszukać na stronie Education UK. Znajdziesz tu również więcej informacji o nauce języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

Stypendia i wsparcie finansowe

Na stronie Education UK znajdziesz listę 3000 programów stypendialnych dla zagranicznych studentów. Poznaj warunki przyznawania stypendiów i sprawdź jak możesz zacząć sie o nie starać. Dowiedz się też o pożyczkach studenckich dostępnych dla osób z krajów Unii Europejskiej.

Gdzie się uczyć

Wielka Brytania składa się z Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, a każde z tych miejsc ma swój wyjątkowy charakter. Plaża, góry lub zielone wzgórza... Festiwale muzyczne, mecze futbolowe, teatry i galerie sztuki... Spokojne miasteczka, wielokulturowe metropolie... Zobacz ile jest do odkrycia w Wielkiej Brytanii! Na naszej interaktywnej mapie znajdziesz zdjęcia i opisy ciekawych miejsc.

Referendum w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii znajdują się jedne z najlepszych uniwersytetów na świecie, w działalność których zaangażowani są wybitni naukowcy. Zagraniczni studenci, pracownicy naukowi i badacze w znacznym stopniu przyczynili się do tego sukcesu. Jeśli ubiegasz się o przyjęcie na studia w Wielkiej Brytanii i zastanawiasz się, co może oznaczać dla Ciebie rezultat referendum, kliknij tutaj po więcej informacji.

Studia w Wielkiej Brytanii (Infografika)

Ściągnij infografikę w formacie PDF (8MB)

Studia w Wielkiej Brytanii – infografika ukazująca dlaczego warto studiować w Wielkiej Brytanii.