Teacher in a classroom
Teacher in a classroom ©

Max Wright

Najbliższe warsztaty

Miesiąc Dzień Miasta
Styczeń 11 Warszawa i Kraków

Czas trwania

Rejestracja: 9.30

Warsztaty: 10.00 do 13.30

Lokalizacje

Warszawa: British Council, Al. Jerozolimskie 59 
Kraków: British Council, Rynek Główny 6, Szara Kamienica

Sesje:

Sesja 1: FCE for Schools overview

W czasie tej sesji zaprezentujemy format egzaminu FCE for schools i pomysły na ciekawe ćwiczenia przygotowujące do testu.

Sesja 2: Teenagers - what are they like?!

Odkryjemy przed Wami pomysły na podtrzymanie motywacji u nastolatków, wyznaczanie celów, zarządzanie oczekiwaniami i wprowadzenie w życie pewych "zasad sukcesu". 

Sesja 3: Getting teenagers communicating in English

Zbyt często odpowiedzi nastolatków składają się tylko z "tak", "nie", nie wiem". W czasie tej sesji podzielimy się z Wami pomysłamy na ćwiczenia, które rozruszają nawet najbardziej upartych słuchaczy i sprawią, że zaczną komunikować się w języku angielskim.

Cena

Cena udziału w jednodniowym szkoleniu, składającym się z trzech sesji, to 120 zł.

Nauczycielom ze szkół uczestniczących w Programie Partnerskim Addvantage przysługuje 50% rabatu.

Informacje nt. sposobu płatności zostaną przesłane do zaintersowanych wraz z potwierdzeniem rejestracji na warsztaty.

Ważne: Nie będzie możliwym dokonanie płatności gotówką w dniu szkolenia.

Rejestracja

Aby wziąć udział w warsztatach z cyklu English Teachers’ Survival Toolkit, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego online.

Wszystkie otrzymane zgłoszenia potwierdzimy e-mailem. Wraz z potwierdzeniem rejestracji przesłane zostaną dokładne informacje na temat sposobu płatności za udział w warsztatach.

Na tydzień przed szkoleniem skontaktujemy się ze wszystkimi uczestnikami ponownie w celu potwierdzenia ich obecności oraz przekazania informacji o szkoleniu.

Zapisy na szkolenia kończą się na tydzień przed datą warsztatu.

Ważne!

Liczba miejsc na warsztatch jest ograniczona w związku z charakterem sesji szkoleniowych. 

British Council zastrzega sobie również prawo do ograniczenia liczby osób rejestrowanych przez jedną instytucję oraz do odwołania imprezy w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń.

 

Zwroty i rezygnacje z udziału

Masz prawo do odwołania swojego udziału w szkoleniu. Pamiętaj o tym, że:

1. Jeśli rezygnujesz ze swojego udziału na minimum 7 dni przed szkoleniem (przed zakończeniem terminu rejestracji) możesz ubiegać się o całkowity zwrot opłaty rejestracyjnej.

2. Jeśli swój udział odwołujesz w tygodniu poprzedzającym szkolenie (po zakończeniu rejestracji), masz prawo do zwrotu 50% opłaty rejestracyjnej

3. Jeśli nie uprzedzisz nas o tym, że nie bierzesz udziału w szkoleniu, nie będziesz mógł ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

4. Aby uzyskać zwrot, prosimy o wypełnienie formualrzu zwrotu i jego odesłanie (jako skan) na e-mail: teacher.training@britishcouncil.pl.