Chcesz studiować w Wielkiej Brytanii?
©

Mat Wright

Chcesz studiować na brytyjskim uniwersytecie lub college’u? Myślisz o rozpoczęciu nauki w brytyjskiej szkole albo w angielskim centrum językowym?

Nauka w Wielkiej Brytanii zapewni Ci edukację na najwyższym światowym poziomie, międzynarodową uznawalność kwalifikacji, a także znakomite perspektywy kariery.

Na stronie Study UK można znaleźć tysiące kursów i informacji o stypendiach  dostępnych w Wielkiej Brytanii. Ponadto znajdziesz tam praktyczne informacje na temat studiowania – wskazówki dotyczące wyboru kierunku studiów, planowania podróży, a także  zawierania nowych przyjaźni, a czy dostosowania się do brytyjskiej pogody!

Study UK jest także na Facebooku. Dołącz do nas!

Dlaczego warto wybrać brytyjską edukację?

Czy wiesz, że?

  • Cztery spośród sześciu najlepszych uniwersytetów na świecie znajdują się w Wielkiej Brytanii? (World Rankings, QS)
  • Wielka Brytania jest światowym liderem w dziedzinie  badań naukowych? (International Comparative Performance of the UK Research Base, BIS)
  • Wielka Brytania jest najpopularniejszym na świecie miejscem do nauki języka angielskiego?
  • Absolwenci uczelni brytyjskich osiągają znacznie wyższe średnie wynagrodzenie, niż ci, którzy decydują się na naukę w swoim kraju? (Tracking International Graduate Outcomes, BIS, 2011)?

Nauka w Wielkiej Brytanii inspiruje do rozwijania  wiedzy i umiejętności, pobudza kreatywność, a także pomagaw rozwijaniu Twoich najmocniejszych stron..

Studiując w Wielkiej Brytanii, zyskasz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces  W wybranej dziedzinie.

A w czasie wolnym od zajęć możesz poznawać  kulturę Wielkiej Brytanii, jej miasta i wyjątkowo piękne krajobrazy.

Poznaj więcej powodów, dla których warto wybrać studia w Wielkiej Brytanii.

Dostępne opcje studiów w Wielkiej Brytanii

Szukasz kierunku studiów albo stypendium w Wielkiej Brytanii? Chcesz, aby ktoś podpowiedział Ci co i gdzie studiować? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Korzystając z dostępnych na stronie Study UK opcji wyszukiwania, znajdziesz informacje na temat tysięcy kierunków studiów i stypendiów. Poznasz ofertę studiów licencjackich, technicznych/zawodowych , magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich. Poznasz szczegóły  dostępnych kursów języka angielskiego. 

Dla dzieci i młodzieży są w ofercie brytyjskie szkoły z internatem i kursy nauki języka angielskiego.

Dzięki tej sekcji poznasz bogatą ofertę kursów, oferujących rozmaite kwalifikacje zawodowe, Możesz się też zapoznać z  różnymi systemami edukacji obowiązującymi w Anglii, Irlandii Północnej, Szkocji oraz Walii.

Informacje praktyczne przed wyjazdem

Jeśli planujesz wyjazd na studia do Wielkiej Brytanii, możemy Ci pomóc! Zebraliśmy w jednym miejscu praktyczne informacje na temat wiz, stypendiów, funduszy, zakwaterowania, zdrowia, bezpieczeństwa, podróży oraz o wielu innych ważnych aspektach dotyczących wyjazdu. 

Wejdź na stronę Study UK, aby poznać przygotowane przez nas praktyczne wskazówki przed wyjazdem. 

Zycie i studia w Wielkiej Brytanii

Zastanawiasz się, jak to jest studiować i mieszkać w Wielkiej Brytanii?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji studenckich, zajęć w czasie wolnym, kuchni, religii albo pogody? Dowiedz się tego wszystkiego ze strony Study UK.

Zachęcamy także do oglądania filmów dostępnych na stronie oraz czytania blogów pisanych przez zagranicznych studentów.