Spotkaj się i porozmawiaj z przedstawicielami British Council i uczelni brytyjskich. Organizujemy targi edukacyjne w ponad 40 krajach świata. Możesz się na nich dowiedzieć wszystkiego o unikalnych ofertach studiów i doświadczeniach, które możesz zdobyć studiując w Wielkiej Brytanii.

Przedstawiciele wszystkich typów uczelni obecni na targach pomogą Ci znaleźć potrzebne informacje. Jeśli planujesz studia licencjackie, magisterskie, badania naukowe albo chcesz wysłać swoje dziecko do brytyjskiej szkoły, uzyskasz indywidualną poradę na interesujący cię temat związany z nauką w Wielkiej Brytanii.

Możesz też wziąć udział w prezentacjach i seminariach prowadzonych przez uznanych akademików, doradców edukacyjnych, czy też specjalistów z UCAS (Universities and Colleges Admissions Service).

Targi są przygotowane w taki sposób, aby zagwarantować Ci uzyskanie niezbędnych informacji, pomóc w zrozumieniu procesu aplikacyjnego oraz w dokonaniu właściwego wyboru.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Najlepiej zarejestrować się online i wcześniej uzyskać informacje, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości stworzone podczas targów.