Exploring English MOOC
Exploring English MOOC
Date
Poniedziałek 12 Wrz 2016 do Niedziela 23 Paź 2016
Miejsce
online, platforma FutureLearn

Bezpłatny kurs online Exploring English: Language and Culture

British Council i platforma Future Learn organizują bezpłatny kurs języka angielskiego online Exploring English: Language and Culture. Kurs koncentruje się na kulturze brytyjskiej i jest przeznaczony dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.  

Osoby biorące udział w kursie będą mogły poprawić swoją znajomość języka angielskiego i tym samym podnieść kompetencje zawodowe, możliwości studiowania w języku angielskim czy podróżowania po krajach anglojęzycznych. Wysokiej jakości materiały do nauki pozwalają uczestnikom na ćwiczenie umiejętności językowych online, interakcję z innymi uczestnikami z całego świata oraz poznanie i lepsze zrozumienie brytyjskiej kultury.

Kurs odbywa się za pośrednictwem interaktywnej platformy Future Learn, na którą użytkownicy mogą się w dowolnym momencie logować, korzystać z zamieszczonych materiałów, a także zadawać pytania prowadzącym. Wśród tematów poszczególnych zajęć znajdują się: angielski jako język globalny, brytyjska muzyka i literatura, ekologia, przedsiębiorczość.

Kurs Exploring English: Language and Culture rozpocznie się 12 września 2016 i potrwa 6 tygodni. Uczestnicy, którzy wypełnią przynajmniej 50% zadań, bądą mieli możliwość wykupienia certyfikatu uczestnictwa w kursie.