IATEFL Birmingham Online 2016

Wtorek 12 Kwi 2016 - 09:00 do Sobota 16 Kwi 2016 - 15:00
Birmingham, online

Międzynarodowa konferencja IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) jest corocznie jednym z największych wydarzeń skupiających profesjonalistów z dziedziny ELT. Tegoroczna, 50 konferencja odbędzie się w Birmingham w dniach 13 – 16 kwietnia 2016r. Jeśli nie możesz pojechać do Birmingham, weź udział w konferencji online, już od 12 kwietnia! 

Transmisje na żywo na IATEFL Birmingham Online rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 10:00 i będą obejmować sesje plenarne, wybrane prelekcje oraz wywiady z prelegentami i uczestnikami konferencji. 

Zaplanuj co będziesz oglądać

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku za pośrednictwem IATEFL Birmingham Online będzie można na żywo obejrzeć wszystkie 5 sesji plenarnych konferencji: 

  • środa, 13 kwietnia - David Crystal
  • czwartek, 14 kwietnia - Silvana Richardson
  • piątek, 15 kwietnia - Diane Larson-Freeman
  • sobota, 16 kwietnia - Scott Thornbury (sesja poranna) i Jan Blake (sesja popołudniowa).

Możesz zaplanować co chcesz obejrzeć przy pomocy programu transmisji na żywo, uaktualnianego na bieżąco w czasie konferencji.

Podaj dalej! Zaproś innych

Weź czynny udział w promocji tego wydarzenia. Udostępniamy banery IATEFL Birmingham Online do wykorzystania na blogach, w emailach, newsletterach i na stronach internetowych.

Zachęcamy nauczycieli, stowarzyszenia nauczycieli, blogerów i wszystkich innych zainteresowanych do udostępniania banerów na ich kanałach online.

Zostań oficialnym blogerem IATEFL Birmingham Online

Po raz kolejny British Council zaprasza blogerów z dziedziny ELT, zainteresowanych relacjonowaniem tegorocznej konferencji do tego, aby zostali oficjalnymi blogerami Birmingham Online.

Oficjalne blogi będą podlinkowane na stronie IATEFL Birmingham Online, a blogerzy będą mieli dostęp do dedykowanych materiałów. Szczegóły dotyczące tego, jak można uzyskać status oficjalnego blogera są dostępne na stronie

Dowiedz się więcej

Więcej o konferencji można znaleźć w konferencyjnych FAQs.

Konferencję można też śledzić na Facebooku i Twitterze #IATEFL.

IATEFL Online to inicjatywa British Council i IATEFL.