Lekcja o IELTS z British Council – strefa nauczyciela

Twoi uczniowie często pytają Cię o kwalifikacje potrzebne do studiów zagranicznych po angielsku?  Poszukujesz informacji o najlepszym dla nich teście z angielskiego?

Poznaj IELTS!

International English Language Testing System (IELTS) to test stworzony przez British Council, Cambridge English Language Assessment oraz IDP: IELTS Australia. Jest obecnie najpopularniejszym testem z międzynarodowego języka angielskiego służącym do celów edukacyjnych i emigracyjnych – rocznie zdaje go prawie trzy miliony osób na całym świecie. 
10 000 instytucji edukacyjnych, rządowych i zawodowych w 140 krajach uznaje i stosuje IELTS do weryfikacji umiejętności komunikowania się w języku angielskim. 

Dlaczego IELTS?

  • test otwierający drzwi do do pracy i studiów, w Polsce i za granicą
  • najbardziej praktyczny i przyjazny zdającym test językowy
  • wyniki już 13 dnia po egzaminie
  • brak oddzielnej części gramatycznej!
  • honorowany przez najważniejsze uczelnie w Europie, Wielkiej Brytanii, Australii i USA – sprawdź, które uczelnie honorują IELTS.

Dowiedz się więcej o IELTS: terminach, miejscach, strukturze testu i sposobie zapisów.

bezpłatna Lekcja o IELTS w Twojej szkole

Chcesz zrobić niespodziankę swoim uczniom i zaprosić British Council do szkoły? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty:

Tylko teraz, bez konieczności opuszczania murów szkoły, możesz zamówić prezentację o IELTS dla swoich uczniów. Nasz doświadczony trener odwiedzi Was w klasie w uzgodnionym terminie i przez 45 minut opowie Wam wszystko o IELTS!

Dla pierwszych dziesięciu zgłoszonych klas i nauczycieli przewidujemy atrakcyjne upominki, w tym materiały przygotowujące do IELTS!

Obowiązuje rezerwacja online. Zarezerwuj termin dla swojej klasy!

Bezpłatne warsztaty i webinaria dla nauczycieli

Dla wszystkich nauczycieli oferujemy również bezpłatne webinaria i warsztaty o IELTS, jak również możliwość zamówienia materiałów o IELTS.

Czekamy na Twoje zgłoszenie – sukces zaczyna się z IELTS!

Jeśli Twojego miasta nie ma na liście zapisów, a chcesz, abyśmy odwiedzili również Twoją klasę podczas lekcji, prosimy o kontakt e-mailowy.