Jak wyglądają zajęcia | myClass

Zwiększ swoją pewność siebie dzięki naszym lekcjom MyClass. Oferujemy stymulujące otoczenie, w którym nasi nauczyciele z pasją zachęcają aby każdy z zaangażowaniem uczestniczył w zajęciach.

Ucz się w grupie, ucz się skutecznie

W trakcie każdej lekcji nauczyciel będzie pracować ze wszystkimi uczestnikami nad nową umiejętnością lub obszarem językowym. Następnie będziecie pracować w małych grupach wykonując zadania wzorowane na realnych sytuacjach, takich jak: formalna prezentacja, nieformalna dyskusja, czy planowanie działań.

Nauczyciel stworzy możliwość pracy w małych grupach i będzie monitorować pracę każdej grupy.  Dzięki dużej ilości ćwiczeń z mówienia i równoczesnym wsparciu eksperta szybko rozwiniesz praktyczne umiejętności komunikacyjne. 

Spersonalizowana nauka, już nigdy nie stracisz lekcji

Możesz wybierać lekcje, które Cię interesują. Każdy poziom to ponad 120 lekcji do wyboru. Lekcje trwają 90 minut.

Zaprojektowaliśmy niezależne od siebie lekcje, aby zawierały różne obszary umiejętności językowych i przedstawiały je w podobny, ale inny za każdym razem sposób. To oznacza, że możesz wybierać zajęcia i uczyć się w dowolnej kolejności, ćwicząc język i umiejętności, których potrzebujesz, aby wzmocnić swoją naukę.

Po każdych 10 lekcjach nauczyciel oceni Twoje postępy i poziom angielskiego. Ocena będzie dostępna w Twoim portalu studenta. Jeśli wraz z nauczycielem zdecydujecie, że postępy są odpowiednie, możesz przenieść się na wyższy poziom i tam kontynuować naukę.

Możesz również wybrać lekcje przygotowujące do egzaminów Cambridge, jeśli planujesz w niedługim czasie zdawać taki egzamin.

Wszystkie zajęcia MyClass mają miejsce w naszych centrach językowych British Council i są dostępne w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Zobacz również