Ta sekcja zawiera informacje na temat używania wszystkich stron British Council jak i szczegóły dotyczące naszej polityki. Poniższe warunki użytkowania i sposoby postępowania mogą ulegać zmianom. Poniższe treści były ostatni raz aktualizowane 8 stycznia 2014.

Warunki użytkowania witryny

Stworzyliśmy specjalny zestaw informacji związanych z tym w jaki sposób można korzystać z tej witryny. Dowiesz się z niego w jaki sposób zaprojektowaliśmy tę witrynę, tak aby każdy mógł z niej korzystać. Przeczytasz tu również o polityce plików cookies, oraz o tym, jak złożyć zażalenie.

Ochrona Danych Osobowych 

Możesz zapoznać się z pełną wersją polityki prywatności British Council w języku polskim.

Warunki użytkowania

British Council stworzyło warunki użytkowania tej witryny, korzystania z zawartych na niej linków oraz linkowania do tej witryny. 

Możesz zapoznać się z kompletnymi warunkami użytkowania tej witryny w języku angielskim.

Dostępność

Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby witryna www.britishcouncil.pl była łatwa w użyciu dla każdego, niezależnie od używanej przeglądarki oraz dodatkowego sprzętu za pomocą którego korzystasz z naszej strony. 

Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat zaglądając na naszą stronę poświęconą dostępności naszych stron internetowych po angielsku.

Polityka praw autorskich

Nasza polityka praw autorskich tłumaczy wszelkie szczegóły związane z własnością zawartości znajdującej się na tej witrynie oraz właściwym jej użyciu.

Pełen zapis polityki praw autorskich dostępny jest w języku angielskim.

Złóż zażalenie

Zależy nam na Twojej opinii. Chcemy, aby twoje doświadczenie związane z British Council było wyjątkowe, dlatego czekamy na Twoje komentarze, sugestie oraz wszelkie wypowiedzi opisujące twoje pozytywne lub negatywne doświadczenia związane z próbami skontaktowania się z nami, czy korzystania z naszych produktów i usług. Chcielibyśmy też wiedzieć, czy któryś z naszych pracowników odznaczył się wyjątkowym podejściem do klienta. 

Pełen zapis polityki składania zażaleń dostępny jest w języku angielskim.

Sposoby postępowania

Będąc organizacją zajmującą się stosunkami międzykulturowymi, British Council posiada wytyczne tłumaczące sposób, w jaki staramy się postępować, aby chronić prywatność, dzieci, środowisko oraz wspierać wolność wymiany informacji oraz promocję równych szans.

Polityka prywatności

Naszym priorytetem jest właściwe i zgodne z prawem obchodzenie się z danymi osobowymi w celu budowania zaufania między nami a naszymi klientami i partnerami.  

Pełen zapis polityki prywatności dostępny jest w języku angielskim.

Ochrona Praw Dziecka 

British Council wyznaje zasadę, że każde dziecko na świecie jest ważne i kryje w sobie potencjał. British Council podziela  stanowisko o prawie wszystkich dzieci do ochrony przed wszelkimi formami przemocy (art. 19 Konwencji ONZ o prawach dziecka z 1989 r.)

Pelen zapis polityki ochrony praw dziecka dostępny jest w języku angielskim.

Polityka Ochrony Środowiska Naturalnego

Zależy nam na spełnianiu zarówno brytyjskich, jak i międzynarodowych standardów zarządzania naszym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność może mieć szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, dlatego chcemy ten wpływ jak najbardziej minimalizować.

Pełen zapis polityki ochrony środowiska naturalnego dostępny jest w języku angielskim.

Równe szanse i różnorodność

British Council buduje zaufanie pomiędzy Brytyjczykami a osobami z innych krajów. Nasza praca wymaga nawiązywania relacji z ludźmi z różnych środowisk i kultur. Dlatego też efektywne zarządzanie różnorodnością i promowanie równych szans są dla nas bardzo ważne.

Pełen zapis polityki równych szans i różnorodności dostępny jest w języku angielskim. Zapraszamy również na nasze strony poświęcone temu zagadnieniu.