W ubiegłym roku, ponad dwa miliony osób w 90 krajach na całym świecie przystąpiło do egzaminów z języka angielskiego w centrach egzaminacyjnych British Council.

W naszej ofercie znajdziesz test IELTS (International English Language Testing System), egzaminy Cambridge Qualifications na różnych poziomach językowych, oraz szeroki wybór egzaminów zawodowych i uniwersyteckich, honorowanych na całym świecie.

Zdaj z nami egzamin z angielskiego i ciesz się korzyściami płynącymi ze świadczonych przez nas usług:

  • wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu egzaminów na najwyższym poziomie.
  • wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami, zaznajomionymi ze standardami British Council i instytucji certyfikujących.
  • wykwalifikowanymi egzaminatorami, przeszkolonymi i akredytowanymi przez Cambridge Assessment English.
  • starannie wybranymi, nowocześnie wyposażonymi salami, w których odbywają się egzaminy.
  • testami na rozumienie ze słuchu odtwarzanymi na najnowocześniejszych urządzeniach audio.
  • bezpłatnym dostępem do IELTS Ready Premium, platformy do przygotowania się do testu IELTS.
  • bezpłatnym dostępem do Exam Preparation Online Support, platformy online przygotowującej do egzaminów B2 First (for Schools) i C1 Advanced
  • materiałami dla nauczycieli i uczących się angielskiego, dostępnymi na stronach internetowych TeachingEnglish i LearnEnglish.

Poprzez udział w naszym Programie Partnerskim Advantage, szkoły dołączają do elitarnej grupy instytucji cieszących się korzyściami zarezerwowanymi wyłącznie dla naszych stałych klientów.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, przyświecającymi naszej kulturze organizacyjnej i mającymi wpływ na to, jak współpracujemy z innymi: Równe szanse, różnorodność oraz włączanie, a także wprowadziliśmy Politykę Ochrony Praw Dziecka

Naszym celem jest dostarczanie jak najlepszej jakości usług egzaminacyjnych wszystkim kandydatom. Zdaj egzamin z angielskiego w British Council, by poprawić swoje notowania na rynku pracy i zwiększyć swoje szanse na lepszą edukację w Polsce i na świecie.

Na tej stronie: