nauczycielka przy tablicy interaktywnej
online teacher resources ©

Max Wright

Kursy online

Oferujemy różnorodne kursy internetowe dla nauczycieli, prowadzone przed doświadczonych moderatorów z całego świata. Uczestnictwo w naszych kursach pozwoli Ci zdobyć wiedzę dotyczącą 12 praktyk zawodowych opisanych w ramie doskonalenia zawodowego nauczycieli (Continuous Professional Development Framework) opracowanej przez British Council. Rama to praktyczne narzędzie, które obejmuje zakres zagadnień od planowania lekcji i kursów dpo promowanie umiejętności kluczowych.

Nasza oferta obejmuje modułowe kursy poświęcone poszczególnym zagadnieniom pracy nauczyciela oraz Masowe Otwarte Kursy Online (Massive Open Online Courses - MOOCs).

Kursy modułowe

Możesz wziąć udział zarówno w zamkniętych kursach prowadzonych przez moderatora, jak samodzielnie wybrać moduły i ułożyć z nich odpowiedni dla siebie kurs prowadzony w formie nauki własnej. Tematyka kursów obejmuje np. nauczanie dzieci, nauczanie nastolatków, zastosowanie technologii w nauczaniu i wiele innych.

Dowiedz się więcej o kursach modułowych

Narzędzie do samooceny

Nie wiesz, jakie są Twoje potrzeby szkoleniowe i jaki kurs wybrać? Skorzystaj z naszego bezpłatnego narzędzia do samooceny i przekonaj się, jakie są Twoje mocne strony, a w jakich obszarach potrzebujesz dalszego rozwoju.

Skorzystaj z narzędzia do samooceny

Materiały internetowe i pomysły na lekcje

Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych materiałów, które pomogą Ci w Twojej codziennej pracy.

Materiały internetowe

Na strona TeachingEnglish znajdziesz setki wysokiej jakości materiałów, które pomogą Ci w przygotowaniu ciekawych lekcji. Znajdziesz tam również artykuły, materiały wideo, publikacje i kursy przydatne w Twoim rozwoju zawodowym. Na stronie możesz:

  • ściągać plany lekcji i materiały dydaktyczne.
  • uzyskać porady i znależć artykuły dotyczące rozwoju zawodowego, kwalifikacji zawodowych i organizowanych konferencji.
  • dołączyć do grup dyskusyjnych i skorzystać z materiałów szkoleniowych.

Jeszcze więcej materiałów znajdziesz na stronach:

LearnEnglish m.in. gry, filmy, teksty do czytania, ćwiczenia ze słuchania i z gramatyki
LearnEnglish Teens ćwiczenia pomocne w utrwalaniu umiejętności (czytanie, słuchanie, mównienie, pisanie) oraz słownictwa, przygotowanie do egzaminów językowych oraz materiały multimedialne, w tym dotyczące kultury brytyjskiej
LearnEnglish Kids gry, piosenki, bajki i ćwiczenia językowe dla dzieci w wieku 5-12 lat
Premier Skills Premier Skills English pomaga w nauce angielskiego wykorzystując materiały o tematyce piłki nożnej.

Aplikacje do wykorzystania na lekcji

LearnEnglish Kids: Phonics Stories (School Edition) czy Elementary Podcasts to tylko dwie z wielu aplikacji, które możesz wykorzystać na lekcji. Zobacz, jakie aplikacje byłyby odpowiednie dla Twojej klasy.

Dowiedz się więcej o aplikacjach

Linki zewnętrzne