Poznaj zespół zarządzający British Council w Polsce. 

Nasz zespół

Rachel Launay

Director, British Council Poland

Jestem dyrektorką British Council w Polsce. Działam na rzecz wzmocnienia relacji kulturalnych i edukacyjnych między Wielką Brytanią i Polską oraz promowania języka angielskiego w Polsce. Od 2014 roku pełniłam funkcje dyrektorki British Council we Włoszech i Niemczech, a wcześniej byłam odpowiedzialna za szereg programów związanych z zaangażowaniem kulturowym i językiem angielskim w Wielkiej Brytanii i Azji Wschodniej. W Warszawie mieszkam od października 2023 roku.

Ewelina Piorun

Ewelina Piorun

Head of Exams Business Development Poland

Jestem szefową sekcji egzaminacyjnej British Council, składającej się z 10 ośrodków w Polsce i 4 na Litwie i w krajach bałtyckich. Nadzoruję bieżącą działalność British Council związaną z egzaminami i wyznaczam nowe kierunki jej rozwoju. Interesują mnie ulepszenia w dziedzinie obsługi klienta jak również innowacyjność w rozwoju biznesu. Z British Council jestem zawodowo związana od 2002 roku. Prywatnie uwielbiam biegać, chodzić po górach, czytać i spędzać czas z moją rodziną i psami.

 

Ewa Ayton

Ewa Ayton

Head of Arts and Culture

Mam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Odpowiadam za realizowany w British Council Polska program kultury i sztuki, który dotyczy między innymi tematyki kreatywnej przedsiębiorczości. Kierowałam trzyletnim paneuropejskim projektem Creative Cities, którego uczestnicy pochodzili z 15 krajów. Mam także doświadczenie w rozwijaniu efektywnych technik komunikacji oraz metodyki mającej na celu wspieranie rozwoju sieci kontaktów i współpracy wirtualnej. 

Ewa Puzdrowska

Ewa Puzdrowska

Head of Education and Society

Studiowałam filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. W British Council pracuję od 1994 roku. Wdrażałam projekty wspierające przemiany demokratyczne w Polsce oraz wstąpienie Polski do UE. Współpracowałam z sektorem publicznym, pozarządowym oraz placówkami edukacyjnymi, zwłaszcza w dziedzinie różnorodności i edukacji wielokulturowej. Obecnie kieruję  projektami edukacyjnymi i społecznymi realizowanymi przez British Council w Polsce. Moje pasje to dialog międzykulturowy, różnorodność i równe szanse.