Nasz zespół

Poznaj zespół zarządzający British Council w Polsce. 

Nasz zespół

Simon Gammell
Director, British Council Poland

Jestem dyrektorem British Council w Polsce. Z British Council jestem związany od 25 lat – w tym czasie pracowałem w Rzymie, Buenos Aires, Londynie, Sydney oraz Bombaju. Moją drogę zawodową rozpocząłem w teatrze, jako reżyser. Ostatnie 5 lat spędziłem w Los Angeles gdzie rozwijałem strategiczne partnerstwa British Council z nawiększymi korporacjami, fundacjami i instytucjami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.  

Simon Gammell

Magda Kwiecińska
Director Resources and Partnerships

W British Council pracuję od 2007 roku – od 2011 roku na stanowisku Director Resources and Partnerships. Jestem absolwentką Canadian Executive MBA (CEMBA), ale moim podstawowym wykształceniem jest…fizjoterapia. Na co dzień nadzoruję usługi wspólne, do których należą HR, Finanse, Administracja i IT. Jestem pasjonatką dreszczowców i książek w ogóle. W wolnych chwilach maluję i zajmuję się moim ogrodem. 

 

Magda Kwiecińska

Jenny Simms
Director for English Language Services in Poland

W British Council Polska odpowiadam za centra językowe, egzaminy i usługi dla  nauczycieli języka angielskiego. Pochodzę z Wielkiej Brytanii, ale moja droga zawodowa w British Council zaprowadziła mnie już do Japonii, Turcji, Wietnamu i Hiszpanii. Zanim dołączyłam do zespołu w Polsce, kilka lat spędziłam w siedzibie głównej British Council w Londynie, gdzie zajmowałam się przede wszystkim kwestiami związanymi z nauczaniem języka angielskiego dzieci.

Jenny Simms

Rebecca Mason
Director of Studies (ATCM)

Pochodzę z Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Dorastając w małej wsi, zapragnęłam poznać świat! Uczyłam języka angielskiego uczniów w Wielkiej Brytanii, Czechach, Chinach i w Tunezji. W ramach mojej pracy w British Council Polska pełniłam rozmaite role: zajmowałam się między innymi szkoleniem nauczycieli i koordynowałam kursy dla dzieci. Moje aktualne stanowisko jest związane z tworzeniem strategii działania naszych centrów językowych oraz programów nauczania języka angielskiego. 

Rebecca Mason

Agnieszka Malinowska
Exams Manager

Zajmuję stanowisko Exams Manager. Nadzoruję bieżącą działalność British Council Polska związaną z egzaminami i wyznaczam nowe kierunki jej rozwoju. Moją pasją jest budowanie pozytywnych relacji z klientami i dostarczanie im najlepszej jakości usług. Za moje największe osiągnięcie uważam stworzenie programu partnerskiego „Addvantage”, skierowanego do instytucji rejestrujących grupy kandydatów na egzaminy Cambridge. Pracuję w Warszawie, z British Council jestem zawodowo związana od 2002 roku.

Agnieszka Malinowska

Ewa Ayton
Head of Arts and Culture

Mam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Odpowiadam za realizowany w British Council Polska program kultury i sztuki, który osnuty jest wokół tematyki kreatywnej przedsiębiorczości. Kierowałam trzyletnim paneuropejskim projektem Creative Cities, którego uczestnicy pochodzili z 15 krajów. Mam także doświadczenie w rozwijaniu efektywnych technik komunikacji oraz metodyki mającej na celu wspieranie rozwoju sieci kontaktów i współpracy wirtualnej. 

Ewa Ayton

Ewa Puzdrowska
Head of Education and Society

Studiowałam filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. W British Council pracuję od 1994 roku. Wdrażałam projekty wspierające przemiany demokratyczne w Polsce oraz wstąpienie Polski do UE. Współpracowałam z sektorem publicznym, pozarządowym oraz placówkami edukacyjnymi, zwłaszcza w dziedzinie różnorodności i edukacji wielokulturowej. Obecnie kieruję  projektami edukacyjnymi i społecznymi realizowanymi przez British Council w Polsce. Moje pasje to dialog międzykulturowy, różnorodność i równe szanse.

Ewa Puzdrowska

Karolina Szlasa
Head of Communications

Z British Council jestem związana od 2013 roku i odpowiadam za rozwój i wdrażanie strategii komunikacji, relacje z mediami i kampanie w mediach, zarządzanie marką i kampanie marketingowe. Doświadczenie międzynarodowe zdobywałam na licznych stypendiach, w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. 

Karolina Szlasa