Poznaj zespół zarządzający British Council w Polsce. 

Nasz zespół

Colm McGivern

Director, British Council Poland

Sprawuję funkcję dyrektora British Council w Polsce. Działam na rzecz wzmocnienia relacji kulturalnych i edukacyjnych między Wielką Brytanią a Polską oraz promowania języka angielskiego w Polsce. Wcześniej pracowałem jako dyrektor Republiki Południowej Afryki oraz Południowej Afryki, oraz sprawowałem funkcję dyrektora regionalnego Wielkiej Brytanii i dyrektora Irlandii Północnej. Przed dołączeniem do British Council pracowałem w edukacji i sztuce. Od marca 2019 r. mieszkam w Warszawie.

Ewelina Piorun zdjęcie

Ewelina Piorun

Exams Manager

Jestem szefową sekcji egzaminacyjnej British Council, składającej się z 14 ośrodków w Polsce. Nadzoruję bieżącą działalność British Council Polska związaną z egzaminami i wyznaczam nowe kierunki jej rozwoju. Interesują mnie ulepszenia w dziedzinie obsługi klienta jak również innowacyjność w rozwoju biznesu. Pracuję w Warszawie, z British Council jestem zawodowo związana od 2002 roku.

Ewa Ayton

Ewa Ayton

Head of Arts and Culture

Mam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Odpowiadam za realizowany w British Council Polska program kultury i sztuki, który dotyczy między innymi tematyki kreatywnej przedsiębiorczości. Kierowałam trzyletnim paneuropejskim projektem Creative Cities, którego uczestnicy pochodzili z 15 krajów. Mam także doświadczenie w rozwijaniu efektywnych technik komunikacji oraz metodyki mającej na celu wspieranie rozwoju sieci kontaktów i współpracy wirtualnej. 

Ewa Puzdrowska

Ewa Puzdrowska

Head of Education and Society

Studiowałam filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. W British Council pracuję od 1994 roku. Wdrażałam projekty wspierające przemiany demokratyczne w Polsce oraz wstąpienie Polski do UE. Współpracowałam z sektorem publicznym, pozarządowym oraz placówkami edukacyjnymi, zwłaszcza w dziedzinie różnorodności i edukacji wielokulturowej. Obecnie kieruję  projektami edukacyjnymi i społecznymi realizowanymi przez British Council w Polsce. Moje pasje to dialog międzykulturowy, różnorodność i równe szanse.