Poznaj zespół zarządzający British Council w Polsce. 

Nasz zespół

Simon Gammell

Simon Gammell

Director, British Council Poland

Jestem dyrektorem British Council w Polsce. Z British Council jestem związany od 25 lat – w tym czasie pracowałem w Rzymie, Buenos Aires, Londynie, Sydney oraz Bombaju. Moją drogę zawodową rozpocząłem w teatrze, jako reżyser. Ostatnie 5 lat spędziłem w Los Angeles gdzie rozwijałem strategiczne partnerstwa British Council z nawiększymi korporacjami, fundacjami i instytucjami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.  

Jenny Simms

Jenny Simms

Director for English Language Services in Poland

W British Council Polska odpowiadam za centra językowe, egzaminy i usługi dla  nauczycieli języka angielskiego. Pochodzę z Wielkiej Brytanii, ale moja droga zawodowa w British Council zaprowadziła mnie już do Japonii, Turcji, Wietnamu i Hiszpanii. Zanim dołączyłam do zespołu w Polsce, kilka lat spędziłam w siedzibie głównej British Council w Londynie, gdzie zajmowałam się przede wszystkim kwestiami związanymi z nauczaniem języka angielskiego dzieci.

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Exams Manager

Zajmuję stanowisko Exams Manager. Nadzoruję bieżącą działalność British Council Polska związaną z egzaminami i wyznaczam nowe kierunki jej rozwoju. Moją pasją jest budowanie pozytywnych relacji z klientami i dostarczanie im najlepszej jakości usług. Za moje największe osiągnięcie uważam stworzenie programu partnerskiego „Addvantage”, skierowanego do instytucji rejestrujących grupy kandydatów na egzaminy Cambridge. Pracuję w Warszawie, z British Council jestem zawodowo związana od 2002 roku.

Ewa Ayton

Ewa Ayton

Head of Arts and Culture

Mam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Odpowiadam za realizowany w British Council Polska program kultury i sztuki, który dotyczy między innymi tematyki kreatywnej przedsiębiorczości. Kierowałam trzyletnim paneuropejskim projektem Creative Cities, którego uczestnicy pochodzili z 15 krajów. Mam także doświadczenie w rozwijaniu efektywnych technik komunikacji oraz metodyki mającej na celu wspieranie rozwoju sieci kontaktów i współpracy wirtualnej. 

Ewa Puzdrowska

Ewa Puzdrowska

Head of Education and Society

Studiowałam filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. W British Council pracuję od 1994 roku. Wdrażałam projekty wspierające przemiany demokratyczne w Polsce oraz wstąpienie Polski do UE. Współpracowałam z sektorem publicznym, pozarządowym oraz placówkami edukacyjnymi, zwłaszcza w dziedzinie różnorodności i edukacji wielokulturowej. Obecnie kieruję  projektami edukacyjnymi i społecznymi realizowanymi przez British Council w Polsce. Moje pasje to dialog międzykulturowy, różnorodność i równe szanse.

Karolina Szlasa

Karolina Szlasa

Head of Communications

Z British Council jestem związana od 2013 roku i odpowiadam za rozwój i wdrażanie strategii komunikacji, relacje z mediami i kampanie w mediach, zarządzanie marką i kampanie marketingowe. Doświadczenie międzynarodowe zdobywałam na licznych stypendiach, w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.