Dlaczego warto studiować w Wielkiej Brytanii?

Światowy lider w edukacji                                            

Każdego roku ponad 400 000 studentów z całego świata przyjeżdża na studia do Wielkiej Brytanii. Nietrudno zrozumieć dlaczego. 

Uczelnie brytyjskie zajmujące najwyższe miejsca w światowych rankingach pomagają rozwijać umiejętności poszukiwane przez pracodawców. Studiowanie to nie tylko wykłady. To również aktywny udział w seminariach, dyskusjach i projektach organizowanych przez opiekunów. Dzięki nim rozwijasz krytyczne myślenie, kreatywność i pewność siebie

Studiując w Wielkiej Brytanii możesz czerpać z akademickiej tradycji najsłynniejszych światowych uczelni. Zyskasz też dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury badawczej, gwarantowany wybitnymi brytyjskimi osiągnięciami naukowymi. Nauka w Wielkiej Brytanii pomoże Ci także rozwinąć umiejętności językowe i nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim, co docenią pracodawcy na całym świecie. 

Życie studenckie w Wielkiej Brytanii

Niezależnie od Twoich aspiracji i tego, czy wybierzesz studia licencjackie, magisterskie, szkołę z internatem lub kolegium zawodowe, będziesz się uczyć w bezpiecznym, wielokulturowym środowisku. Wszystkie brytyjskie instytucje edukacyjne oferują studentom zagranicznym opiekę i wsparcie w bardzo szerokim zakresie. Czeka Cię też wiele atrakcji kulturalnych – od festiwali muzycznych i meczów piłkarskich, po zabytkowe zamki i tętniące życiem kluby studenckie i restauracje. 

Wysoka jakość za dobrą cenę                                                  

Przy kosztach niższych niż w Australii i USA, a także krótkich cyklach nauczania (pełny kurs można zrealizować nawet w trzy lata), możesz się cieszyć studenckim życiem z poczuciem, że płacisz dobrą cenę za wysoką jakość. 

Wiza

Złóż wniosek o wizę studencką 

Bądź na bieżąco

Tu znajdziesz więcej informacji dotyczących kwestii wizy studenckiej, jeśli pochodzisz z UE.

Uzyskaj najnowsze porady.