Dołącz do naszej społeczności | myClass

Znajdź swoje miejsce w globalnej społeczności MyClass, gdzie zawrzesz nowe znajomości i będziesz czerpać inspirację do nauki angielskiego. 

Ucz się razem, ucz się lepiej

MyClass to nowy sposób nauczania, który pozwoli Ci rozwinąć nie tylko znajomość języka ale też i szereg umiejętności przydatnych w życiu. Nasze lekcje zapewniają otwartość, w ramach której wszyscy wzajemnie wspierają się w rozwoju. 

W trakcie każdej lekcji zapewnimy Ci szereg możliwości ćwiczenia języka i dzielenia się Twoimi spostrzeżeniami, pomysłami i doświadczeniem życiowym.  Dodatkowo, z dużą ilością ćwiczeń z mówienia w grupach, w krótkim czasie osiągniesz praktyczne umiejętności do wykorzystania w codziennym życiu.

Więcej niż nauka języka

Rozwiń swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w spotkaniach MyClub - programie nieodpłatnych spotkań w języku angielskim o tematyce społeczno-kulturowej.  Dzięki uczestnictwu w MyClub możesz dodatkowo łączyć się z nowymi studentami i ćwiczyć umiejętności językowe poza lekcjami.

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy korzystając z sesji Business English lub nabierz pewności i płynności językowej poprzez uczestnictwo w sesjach poświęconych słownictwu i wymowie. Poczuj radość z używania języka w sesjach o tematyce towarzyskiej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi darmowych sesji dodatkowych uczestnictwo w kursie MyClass przyniesie Ci jeszcze więcej korzyści.