Dzieci uczą się angielskiego przy pomocy Minecraft

Nowy kurs online | Nauka angielskiego połączona z grą Minecraft | Wygoda i bezpieczeństwo

 

Minecraft x angielski - rozbudzimy kreatywność i umiejętności cyfrowe Twojego dziecka

Nasz wakacyjny kurs jest koncepcją opartą na grze Minecraft, która promuje kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów w wirtualnym środowisku. W połączeniu z doświadczeniem British Council w nauce języków, kurs zapewnia studentom ekscytującą okazję do rozwijania zarówno języka angielskiego, jak i umiejętności XXI wieku.

Nauka poprzez zabawę

Poprzez koncept oparty o grę, kurs ma na celu rozwinięcie pewności siebie i kompetencji Twojego dziecka w komunikowaniu się w języku angielskim. Wykorzystujemy wirtualne środowisko do wyjaśniania złożonych pomysłów w łatwy do zrozumienia sposób. Zapraszamy wszystkie dzieci, które szukają czegoś fajnego, ciekawego i innego niż zwykłe zajęcia.

Bądź dumny z postępów, jakie robi Twoje dziecko

Każdy kurs kończy się projektem. Podczas zajęć uczniowie będą używać Minecrafta do odkrywania nowych koncepcji, tworzenia pomysłów oraz prowadzenia badań. Umożliwi im to zrealizowanie udanego, rzeczywistego projektu pod koniec kursu.

Lekcje na żywo, nauczyciele eksperci i interaktywna nauka

Opis kursu

Cena: 790 PLN

Czas trwania: 1 tydzień, poniedziałek–piątek, 9.30–13.00. 

Wiek: 12–14 lat

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego wyższego (A1–B2)

Możliwości nauki

Wakacyjne kursy Minecraft i języka angielskiego obejmują 15 godzin tygodniowo, 3 godziny dziennie od poniedziałku do piątku.

Online

Terminy kursów Godziny Cena (PLN)
16 sierpnia do 20 sierpnia 2021 09.30–13.00 790

Czym jest Minecraft: Education Edition?

Minecraft: Education Edition to platforma edukacyjna oparta na grze, promująca kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów w wciągającym, cyfrowym środowisku. Nauczyciele w ponad 115 krajach używają jej w różnorodnych programach nauczania.
Minecraft: Education Edition official site

Jakie umiejętności rozwiną uczniowie?

Uczniowie będą rozwijać nie tylko swoje umiejętności językowe, ale także szereg umiejętności XXI wieku. Oto kilka przykładów:

  • Umiejętności cyfrowe - używając różnych urządzeń, rozwijając język niezbędny do używania i wyjaśniania tego sprzętu, a także umiejętności kodowania w ramach wyzwania Godzina kodowania
  • Kreatywność - uczniowie mogą używać Minecrafta do wyrażania siebie, tworząc szereg przedmiotów, krajobrazów i budynków
  • Globalne obywatelstwo - uczniowie poznają skutki wylesiania i globalne cele zrównoważonego rozwoju poprzez grę, a także odkrywają i dzielą się sposobami uczynienia świata lepszym miejscem
  • Współpraca - uczniowie mogą badać i wchodzić w interakcje ze środowiskami wirtualnymi. W czasie zajęć współpracują, aby wykonywać zadania i projekty oraz przedstawiać prezentacje jako zespół.

Wymagania techniczne

Państwa dziecko będzie potrzebowało dobrego połączenia z internetem oraz komputera z zaintalowaną wersją Minecraft Education. Ta wersja jest bezpłatna, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed rozpoczęciem kursu prześlemy szczegółowe informacje wraz z danymi do logowania.