Środa 14 Maj 2014

22 maja 2014,  18:00 -  21:00

Miejsce: Level Up,  ul. Moliera 4/6, Warszawa

Creative Mikser to cykliczne spotkania branży kreatywnej organizowane przez British Council i Miasto Stołeczne Warszawa.  Tym razem będzie o grach, konsolach, pomysłach i jak to wszystko połączyć, aby osiągnąć sukces. Swoją wiedzą podzielą się goście z Polski i Wielkiej Brytanii.

Gość specjalny Paul Croft / Mediatonic (UK)

Paul Croft zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i produkcją gier od 11 lat. Osiem lat temu współzakładał firmę Mediatonic, w której pracuje w tej chwili ponad 60 osób, w dwóch studiach. Mediatonic stworzyło ponad 100 gier, w tym serię Amateur Surgeon, Robot Unicorn Attack Evolution, Foul Play, Monsters (Probably) Stole My Princess, i współpracuje z takimi firmami jak Microsoft, Sony i Square Enix. mediatonicgames.com

Wystąpią również: Radek Zaleski, współzałożyciel i CEO w Swapp Games, oraz Bartosz Stodulski, właściciel Laboratorium ee.

Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji: kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

Więcej informacji:

www.facebook.com/events/737852272925906/

Organizatorzy: British Council, Miasto Stołeczne Warszawa

Współorganizator: Level Up www.facebook.com/levelupbar/

Partnerzy:

Projekt „Cross Innovation. Promowanie transferu innowacji w miastach i regionach Europy”  www.cross-innovation.eu/

Laboratorium ee laboratorium.eewww.facebook.com/LaboratoriumEE

Partnerzy medialni:

PURPOSE www.facebook.com/MagazynPurpose
PC Format www.facebook.com/magazynpcformat
Komputer Świat www.facebook.com/Komputerswiat
Gamezilla.pl 
HCGamer.pl www.facebook.com/HCgamer

Do redaktora

Kontakt dla mediów:

Karolina Szlasa
Head, Communications
T +48 22 695 59 47
karolina.szlasa@britishcouncil.pl
www.britishcouncil.pl 

O British Council

British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Celem organizacji jest budowanie relacji i wzajemnego zaufania pomiędzy Wielką Brytanią i Irlandią Północną oraz innymi krajami.

Polska placówka British Council prowadzi działalność edukacyjną poprzez nauczanie języka angielskiego w renomowanych centrach językowych w Warszawie i Krakowie, współpracę z ogólnopolską siecią bibliotek partnerskich oraz ośrodkami egzaminacyjnymi oferującymi brytyjskie egzaminy językowe i zawodowe. Realizowane przez British Council projekty kulturalne, edukacyjne i społeczne mają na celu dzielenie się osiągnięciami Zjednoczonego Królestwa. 

Więcej informacji dostępnych jest na www.britishcouncil.pl. British Council jest również obecny na twitter.com/plBritish, www.facebook.com/BritishCouncilPolska oraz blog.britishcouncil.org/polandqualityteaching