Kurs English Online: dołącz do globalnej klasy online w British Council.

Pomagamy zbudować pewność siebie oraz rozwijać umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zapisz się teraz. Bez względu na to, czy szukasz lekcji prywatnych, czy w małej grupie, z nauczycielami British Council osiągniesz swój cel w nauce angielskiego. Lekcje są dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Lekcje online są prowadzone zgodnie ze standardami, z których słynie British Council, co pozwala na rozwój zdolności językowych w domowym zaciszu.

Dostosuj plan zajęć i wybierz lekcje w oparciu o Twoje cele i zainteresowania.

  • Możesz uczyć się w małych grupach lub indywidualnie, jeśli chcesz korzystać z dodatkowej pomocy i uwagi.
  • Nieograniczony dostęp do doskonałych materiałów edukacyjnych i zadań.
  • Otrzymaj certyfikat British Council potwierdzający umiejętności.
  • Dostęp do webinariów gramatycznych prowadzonych przez nauczyciela (Live 25).

Czego nauczysz się podczas kursu online

Na kursie English Online możesz wyznaczać cele edukacyjne i wybierać spośród różnych tematów lekcji, od angielskiego w biznesie po codzienny angielski. Możesz również poprawić znajomość gramatyki, umiejętności mówienia, wymowę itp.

  • Angielski w biznesie: Przyspiesz swoją karierę, ucząc się komunikować po angielskuw miejscu pracy.
  • Lekcje ogólnego języka angielskiego: uzyskaj solidne umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim.
  • Angielski w kontaktach społecznych: naucz się porozumiewać z innymi w różnych sytuacjach społecznych, np. podczas podróży, i rozmawiać z ludźmi w rozmaitych sytuacjach w codziennym języku.

Zapisz się teraz i otrzymaj dwie bezpłatne próbne lekcje grupowe lub jedną lekcję prywatną!

Utwórz elastyczny, dostosowany do Twojego budżetu i stylu życia plan nauki. Wybierz plan subskrypcji i rozpocznij już dziś.

Srebrny Złoty Platynowy
5 lekcji miesięcznie 10 lekcji miesięcznie 15 lekcji miesięcznie
55-minutowe lekcje online 55-minutowe lekcje online 55-minutowe lekcje online
Nauka 100% online na komputerze lub tablecie Nauka 100% online na komputerze lub tablecie Nauka 100% online na komputerze lub tablecie
Zasubskrybuj już dziś Zasubskrybuj już dziś, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej Zasubskrybuj już dziś, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej

Nasze kursy języka angielskiego są dostosowane do wszystkich poziomów bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną. Jeśli nie wiesz, jaki jest Twój obecny poziom, nie martw się – z kursem English Online możesz wykonać bezpłatny test określający poziom znajomości języka.

Linki zewnętrzne