Lekcje online na żywo | Spersonalizowane plany nauki | Nauczyciele eksperci | Zasubskrybuj już dziś

Spersonalizuj sposób nauki, wybierz harmonogram lekcji i współpracuj z nauczycielami i uczniami British Council z całego świata. English Online został fachowo zaprojektowany, aby poprawić Twoje umiejętności językowe.

  • Dostosuj sposób nauki do swoich potrzeb i ustal cele nauki.
  • Wybierz harmonogram lekcji i śledź swoje postępy korzystając z naszej światowej klasy platformy edukacyjnej.
  • Połącz się i współpracuj z globalną społecznością ekspertów British Council, nauczycieli i uczniów podczas 55-minutowych interaktywnych lekcji online.
  • Potwierdź swoje umiejętności i otrzymaj certyfikat osiągnięć British Council uznawany przez pracodawców na całym świecie.

Zacznij od 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego

Stwórz elastyczny harmonogram nauki dostosowany do Twojego budżetu i stylu życia. Wybierz plan subskrypcji i zacznij już dziś.

Srebrny Złoty Platynowy
5 lekcji miesięcznie 10 lekcji miesięcznie 15 lekcji miesięcznie
55-minutowe lekcje online 55-minutowe lekcje online 55-minutowe lekcje online
Nauka 100% online na komputerze lub tablecie Nauka 100% online na komputerze lub tablecie Nauka 100% online na komputerze lub tablecie
Zasubskrybuj już dziś Zasubskrybuj już dziś, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej Zasubskrybuj już dziś, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej

Czego się nauczysz podczas kursu online

Z pomocą English Online możesz ustawić swoje cele uczenia się i wybierać spośród różnych lekcji, od angielskiego do celów zawodowych po angielski ogólny, aby poprawić gramatykę, płynność mówienia, wymowę i nie tylko.

Ucz się korzystając z naszej interaktywnej platformy i łącz się w dowolnym czasie z klasą złożoną z 10 uczniów. Śledź swoje postępy za pomocą testów i ocen oraz otrzymuj opinie na żywo od swoich nauczycieli.

Nasze kursy są najbardziej odpowiednie dla studentów z poziomem angielskiego od pre-intermediate. Jeśli nie jesteś pewien swojego obecnego poziomu, nie martw się - możesz przystąpić do bezpłatnego testu poziomu English Online.