Nowa platforma 

Dziękujemy, że jesteś z nami! Wysłuchaliśmy potrzeb naszych studentów i już 17 czerwca wprowadzamy kilka zmian, o których pragniemy Cię poinformować. 

Nowa platforma MyClass będzie znacznie nowocześniejsza i bardziej przejrzysta, a przede wszystkim prosta i intuicyjna w obsłudze  

Nowe metody by zarezerwować lekcje 

Tylko dzięki jednemu kliknięciu zarezerwujesz od razu wszystkie 6 lekcji  w ramach wybranego modułu i  tym samym będziesz zawsze uczęszczał na zajęcia z tym samym nauczycielem.  

Nowy sposób zakupu kredytów 

Możesz dokupić pakiet kredytów online, w całości przez Internet, bez kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.  Jeśli jednak chcesz płacić za kurs w systemie ratalnym, pomocą służy nadal nasz zespół Obsługi Klienta.  

Nowe metody nauki 

To nie wszystko! W nowej platformie znajdziesz wiele materiałów video i innych materiałów dydaktycznych, tak by kontakt  z angielskim trwał także poza salami lekcyjnymi. Jeśli nadal odczuwasz niedobór angielskiego dołącz do naszej społeczności na Facebook’u i poznaj studentów z innych krajów podczaj sesji online English Club. 

Nowa strategia przygotowania do egzaminów 

Stworzyliśmy również oddzielne kursy poświęcone egzaminom, w tym intensywne kursy letnie oraz kursy semestralne rozpoczynające się jesienią i wiosną. Oddzielenie ich od naszych modułów MyClass oznacza, że więcej czasu w klasie można poświęcić na strategie egzaminacyjne i ukierunkowaną naukę.