Skuteczny program nauczania języka angielskiego przez zabawę przygotowany przez ekspertów British Council specjalizujących się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym

Nasza oparta na zabawie metodologia nauczania wykorzystuje animowane postaci stworzone przez studio Aardman Animations, którego prace zostały wyróżnione nagrodami amerykańskiej Akademii Filmowej. Twoje dziecko w naturalny sposób będzie uczyć się angielskiego podczas zabawy i śledzenia przygód baranka Timmy’ego. Nasi specjalnie wyszkoleni nauczyciele sprawią, że Twoje dziecko będzie spokojne i zrelaksowane, tak jakby było u siebie w domu. 

SZCZĘŚLIWYM DZIECIOM NAUKA PRZYCHODZI ŁATWIEJ

Skuteczne nauczanie wykorzystuje naturalną ciekawość dziecka. Proces powinien być całościowy i inspirowany zabawą, aby współgrać z poznawczym, językowym, społecznym, emocjonalnym i fizycznym rozwojem dziecka.

Twoje dziecko będzie się bawić przyswając język angielski w czasie słuchania opowiadań, oglądania filmów, śpiewania piosenek, wykonywania ćwiczeń ruchowych, odgrywania scenek, a także uczestniczenia w zajęciach plastycznych i wielu innych formach aktywności. Nasi nauczyciele organizują starannie ukierunkowane zabawy, dzięki którym Twoje dziecko ma szansę poznać i przyswoić nowy język.

Zobaczysz, jak Twoje dziecko robi prawdziwe postępy w nauce języka angielskiego, a przy tym zdobywa pewność siebie w trakcie zabawy.

Nasi nauczyciele

Nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach kursu Learning Time with Timmy to specjaliści nauczania dzieci w wieku przedszkolnym:

  • ukończyli studia i posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania małych dzieci 
  • mają przynajmniej dwa lata doświadczenia w nauczaniu
  • ukończyli szkoleniowy przygotowany na potrzeby programu Learning Time with Timmy. 

Nasi nauczyciele poznają wszystkie dzieci, z którym pracują w klasie. Planują zajęcia w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby Twojego dziecka i wspierać je w rozwoju, w tempie, które jest mu potrzebne.

Nasi eksperci nauczania dzieci w wieku przedszkolnym dbają o szkolenia oraz ciągły rozwój zawodowy nauczycieli, dzięki czemu British Council niezmiennie wyznacza najwyższe standardy w zakresie nauczania dzieci w wieku przedszkolnym.

ANGAŻUJ SIĘ W NAUKĘ DZIECKA

Rodzice są dla nas partnerami. Nauczyciele przekazują Wam regularnie informacje dotyczące postępów dzieci. Doradzą również, jak w domu kontynuować przygody z nauką języka angielskiego. Wasze spostrzeżenia dotyczące wykorzystywania przez dziecko nowo nabytych umiejętności w domu są bezcenne!

Nauka w bezpiecznym środowisku  

Możesz nam zaufać, bo rozwój osobisty, bezpieczeństwo i dobrostan każdego dziecka jest dla nas zawsze najważniejszy, zarówno w klasie, jak i w Internecie. 

Oferujemy Wam bezpieczeństwo – nasze procedury i procesy spełniają najwyższe brytyjskie normy dotyczące ochrony i opieki nad dziećmi. Standardy te należą do najbardziej wymagających na świecie.