Tak samo jak Ty, chcemy wspierać Twoje dziecko w rozwoju językowym oraz innych podstawowych umiejętności, aby mogło osiągną pełnię potencjału. Dlatego opracowaliśmy program Learning Time with Timmy w taki sposób, aby przygodę z nauką języka można było kontynuować w domu.

Nasza nowa seria dostępna w serwisie YouTube oraz zestaw aplikacji zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin edukacyjnej zabawy z językiem angielskim. Wszystkie materiały przeznaczone są dla dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat, które uczą się angielskiego jako języka obcego, ale bardzo dobrze sprawdzają się także w przypadku dzieci, dla których angielski jest językiem ojczystym i chciałyby rozwinąć swój zasób słownictwa. 

Oglądaj serię filmów dla dzieci Learning Time with Timmy

Cała seria Learning Time with Timmy jest dostępna za darmo w serwisie YouTube. Filmy zostały zainspirowane kursem Learning Time with Timmy, co gwarantuje, że będą zabawne, wciągające i doskonale opracowane. Nasze kompleksowe podejście stanowiło podstawę formułowania założeń dydaktycznych każdego odcinka serii, ponieważ zależy nam na tym, aby Twoje dziecko rozwijało nie tylko swoje umiejętności językowe, ale także kreatywność i wyobraźnię i wiele więcej.

Twoje dziecko nauczy się nowych słów, będzie śpiewać piosenki i przyłączy się do przygód, w których bierze udział baranek Timmy i jego przyjaciele! 

Obejrzyj serię filmów Learning Time with Timmy na YouTube.