Tak samo jak Ty, chcemy wspierać Twoje dziecko w rozwoju językowym oraz innych podstawowych umiejętności, aby mogło osiągną pełnię potencjału. Dlatego opracowaliśmy program Learning Time with Timmy w taki sposób, aby przygodę z nauką języka można było kontynuować w domu.

Nasza nowa seria dostępna w serwisie YouTube oraz zestaw aplikacji zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin edukacyjnej zabawy z językiem angielskim. Wszystkie materiały przeznaczone są dla dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat, które uczą się angielskiego jako języka obcego, ale bardzo dobrze sprawdzają się także w przypadku dzieci, dla których angielski jest językiem ojczystym i chciałyby rozwinąć swój zasób słownictwa. 

Oglądaj serię filmów dla dzieci Learning Time with Timmy

Cała seria Learning Time with Timmy jest dostępna za darmo w serwisie YouTube. Filmy zostały zainspirowane kursem Learning Time with Timmy, co gwarantuje, że będą zabawne, wciągające i doskonale opracowane. Nasze kompleksowe podejście stanowiło podstawę formułowania założeń dydaktycznych każdego odcinka serii, ponieważ zależy nam na tym, aby Twoje dziecko rozwijało nie tylko swoje umiejętności językowe, ale także kreatywność i wyobraźnię i wiele więcej.

Twoje dziecko nauczy się nowych słów, będzie śpiewać piosenki i przyłączy się do przygód, w których bierze udział baranek Timmy i jego przyjaciele! 

Obejrzyj serię filmów Learning Time with Timmy na YouTube.

Ściągnij aplikacje

Trzy aplikacje z serii Learning Time with Timmy to wiele godzin nauki dla Twojego dziecka. Gry wbudowane w aplikacje pozwalają nauczyć się ponad 200 angielskich słów i ćwiczyć umiejętności rozwojowe, takie jak koordynacja wzrokowo-ruchowa i koncentracja.

  • Timmy's First Words in English - Learning Time with Timmy - Pierwsze słowa Timmy'ego w języku angielskim
  • Timmy's Learning New Skills - Learning Time with Timmy - Timmy uczy się nowych umiejętności
  • Timmy's Starting to Read - Learning Time with Timmy - Timmy zaczyna czytać

Developed by our English language teaching experts, they complement what your child learns in class. They build on your child’s language skills and prepare them for reading.

Aplikacje opracowane przez naszych ekspertów nauczania języka angielskiego, uzupełniają to, czego dziecko uczy się podczas zajęć w klasie. Rozwijają umiejętności językowe Twojego dziecka i przygotowują je do  czytania.

Aplikacje można pobrać w pakiecie z  Apple App Store lub indywidualnie z Google Play lub Amazon

Skorzystaj z naszego darmowego kursu on-line dla nauczycieli i rodziców

Poznaj proces rozwoju dziecka razem z nami! Możesz pogłębić swoją wiedzę na temat tego, jak uczą się dzieci, i dzielić się pomysłami i doświadczeniami z innymi rodzicami i nauczycielami w ramach naszego kursu oferowanego bezpłatnie na platformie FutureLearn. Kurs English in Early Childhood: Language Learning and Development (Angielski we wczesnym dzieciństwie: nauka i rozwój umiejętności językowych) jest ceniony nie tylko przez nauczycieli i praktyków nauczania dzieci w wieku przedszkolnym, lecz także przez rodziców.

Zapisz się na nasz darmowy kurs on-line dla nauczycieli i rodziców.