grupa uczniów ze smartfonem
mobile devices ©

Mat Wright

Z naszymi aplikacjami na urządzenia mobilne nauka angielskiego jest łatwiejsza. Możesz uczyć się poprzez gry, podkasty, filmy i quizy. Dzięki aplikacjom możesz udoskonalić swoją znajomość gramatyki i  słownictwa oraz lepiej przygotować się do egzaminów językowych.

Dla dzieci

Learning Time with Timmy 2

Druga wersja aplikacji Learning Time with Timmy jest zaprojektowana w taki sposób, aby dzieci słuchały i ćwiczyły nowo poznane słowa. W stosunku do pierwszej wersji, aplikacja ma rozwinięty system nagród – po ukończeniu sekcji w grze, dziecko może obejrzeć wideo i otrzymuje naklejki jako nagrodę. Dzięki takiej zachęcie, dzieci chętnie wracają do aplikacji, dzięki czemu mogą poznać więcej angielskich słów, odblokować więcej nagród i jeszcze lepiej się bawić.

Pobierz z Apple store

Pobierz z Google Play

Pobierz z Amazon

Learning Time with Timmy 1

Timmy i przyjaciele zapraszają dzieci poniżej szóstego roku życia do wspólnej zabawy i nauki angielskich słówek: liczb, kolorów, kształtów i jedzenia. Aplikacja została stworzona przez British Council we współpracy z Aardman Animations, twórców Baranka Shaun oraz Timmy i przyjaciele.

Pobierz z Apple store

Pobierz z Google Play

Pobierz z Amazon

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Dzieci, które uczą się angielskiego będą się doskonale bawić dzięki LearnEnglish Kids: Phonics Stories. Jest to interaktywna książeczka obrazkowa z lektorem, pełna gier i zabaw. Dzieci będą śledzić perypetie kosmicznych szpiegów Sama i Pam, którzy po przybyciu na Ziemię uczą się mówić i literować angielskie słówka.

Pobierz z Apple store 

LearnEnglish Kids: Playtime

Aplikacja dla dzieci w wieku 6-11 lat, dzięki której nabiorą pewności w słuchaniu po angielsku. Dzieci mogą oglądać animowane piosenki i historyjki, np. o Florece Nightingale albo o Robin Hoodzie, a zawarte w aplikacji gry pozwolą im doskonalić rozumienie i literowanie w języku angielskim. 

Pobierz z Apple store

LearnEnglish Kids: Videos

Teraz dzieci mogą cieszyć się animowanymi wersjami swoich ulubionych bajek i tworzyć z nich zabawne, animowane historyjki odtwarzane na urządzeniach przenośnych. 

Pobierz z Google play

Narzędzia do nauki

LearnEnglish Grammar

LearnEnglish Grammar to najlepszy sposób na uczenie się gramatyki w domu, w biegu, wszędzie! Dzięki LearnEnglish Grammar będziesz mieć gramatykę angielską w małym palcu. W bezpłatnej aplikacji znajdziesz ćwiczenia na trzech poziomach, więcej możesz dokupić w sekcji 'Purchase'.

Pobierz z Apple store
Pobierz z Google play 

Sounds Right

Sounds Right to interaktywna tablica fonetyczna, która pozwoli Ci opanować dźwięki języka angielskiego.

Pobierz z Apple store 

 Do słuchania

LearnEnglish Audio and Video

Nasze najpopularniejsze podkasty i filmiki pomogą Ci udoskonalić słuchanie w języku angielskim! Do każdego odcinka podkastu i każdego filmiku dołączone są interaktywne transkrypcje, słowniczki i ćwiczenia na rozumienie.

Pobierz z Apple store
Pobierz z Google play 

Pobierz na Windows phone

Elementary Podcasts

Dzięki Elementary Podcasts możesz słuchać podkastów i doskonalić swoją znajomośc angielskiego gdziekolwiek jesteś!

Pobierz z Apple store

Pobierz z Google play

LearnEnglish GREAT videos

Seria krótkich fimów na temat kultury Wielkiej Brytanii. Poznaj londyńskie muzea i inne słynne miejsca w UK.

Pobierz z Apple store

Pobierz z Google play

Gry

Premier Skills

Z Premier Skills, aplikacja stworzoną we współpracy z Premier League, udoskonalisz słownictwo związane z piłką nożną! Słówka opanujesz za pośrednictwem fiszek, dodatkowo, możesz dodawać swoje notatki, tłumaczenia i obrazki.

Pobierz z Apple store 

Johnny Grammar's Quizmaster

Test yourself against our resident expert Johnny Grammar.

Pobierz z Apple store

Pobierz z Google play 

LearnEnglish Sports World

Grając w LearnEnglish Sports World nauczysz się niemal trzystu słówek związanych ze sportem szukając obiektów ukrytych na obrazku.

Pobierz z Apple store