Indywidualne podejście zawsze, gdy go potrzebujesz

Doskonal swoją znajomość języka angielskiego w zabawny i interaktywny sposób, z pomocą naszej doskonałej usługi osobistego korepetytora, dostosowanej do Twoich potrzeb. Niezależnie od celów, które chcesz osiągnąć dzięki znajomości języka angielskiego, nasi korepetytorzy poprzez szkolenie i doradztwo pomogą Ci w odniesieniu sukcesu.

Czym jest EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors to osobista usługa korepetycji oferująca 30-minutowe indywidualne lekcje angielskiego online z nauczycielami zatwierdzonymi przez British Council. Niezależnie od tego, czy uczysz się angielskiego w celach zawodowych, samorozwoju czy na potrzeby podróży, EnglishScore Tutors to interaktywny i ciekawy sposób rozwijania potrzebnych umiejętności.

Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele opracują z Tobą plan nauki nakierowany na osiągnięcie Twoich celów, a jako mentorzy dopasują odpowiednie dla Ciebie tempo i podejście. Sesje są konwersacyjne i i mają na celu budowanie pewności siebie w posługiwaniu się językiem.

Spersonalizowana, elastyczna nauka

Nasze indywidualne sesje są całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb; wybierz temat lub umiejętności, które chcesz poprawić, lub wybierz temat z planu nauki. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, możesz uzyskać od swojego nauczyciela eksperckie rekomendacje. Po każdej lekcji Twój nauczyciel przekaże Ci szczegółowe informacje na temat Twojej wymowy.

Nasi nauczyciele są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w tym w weekendy i święta – dzięki czemu możesz zaplanować lekcje w różnych miejscach.

Rozpocznij

Instalowanie oprogramowania nie jest wymagane. Wystarczy komputer, Google Chrome, kamera internetowa, mikrofon i połączenie internetowe.

Po pierwszej lekcji uzyskasz dostęp do w pełni spersonalizowanego planu nauki – w tym gramatyki i mówienia – do opracowania z nauczycielem. Możesz zarezerwować kolejne 30-minutowe sesje ze swoim nauczycielem w pakietach po 3, 10 lub 20 sesji.

Naucz się od najlepszych

Nasi nauczyciele mają unikatowe doświadczenie w doskonaleniu umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu w wybranej dziedzinie. Każdy nauczyciel posiada kwalifikacje nauczycielskie, a także pracował w środowisku zawodowym w różnych sektorach, w tym bankowości, marketingu, sprzedaży, HR i innych.

Możesz lepiej poznać naszych nauczycieli poprzez krótkie prezentacje wideo, aby lepiej zrozumieć ich doświadczenie zawodowe, wykształcenie i poznać ich akcent.

Nasz system pomaga Ci być na bieżąco, monitorować postępy i osiągać cele.