wyszukiwanie materiałów do nauki angielskiego online
angielski online

Nauka angielskiego online

Znajdź coś dla siebie wśród naszych bezpłatnych materiałów do nauki angielskiego online.

Ucz się angielskiego poprzez ćwiczenia online

LearnEnglish to strona, która pomaga uczącym się angielskiego dorosłym. Na stronie znajdziesz setki materiałów audio i wideo oraz materiałów do czytania, a także ponad 2000 interaktywnych ćwiczeń. Możesz także założyć konto na stronie, aby wymieniać opinie z innymi użytkownikami oraz ściągać bezpłatne materiały. 

Strona LearnEnglish

Ucz się angielskiego poprzez gry i zabawy online

Angielskiego możesz się też uczyć poprzez gry i zabawy. Na LearnEnglish każdy znajdzie grę dla siebie oraz setki ilustrowanych dowcipów, dzięki którym będziesz mógł się uczyć świetnie się przy tym bawiąc!

LearnEnglish: gry i zabawy

Ucz się angielskiego z audio i wideo online

Na stronie LearnEnglish znajdziesz też mnóstwo materiałów audio i wideo, przydatnych w nauce angielskiego. Wśród materiałów znajdziesz podkasty, serial audio, serial telewizyjny wyprodukowany przez British Council we współpracy z BBC oraz filmy, które podpowiedzą jak się poprawnie wyrażać po angielsku w różnych sytuacjach. 

LearnEnglish: audio i video

Ucz się angielskiego z aplikacjami mobilnymi

Możesz uczyć się angielskiego z aplikacjami na urządzenia mobilne, takie jak iPhone, iPad, Samsung oraz urządzenia z Ovi i Androidem. Wśród aplikacji znajdziesz podkasty, serial audio, quizy, gry oraz ćwiczenia pomocne w uczeniu się gramatyki, słownictwa i wymowy.

LearnEnglish: aplikacje mobilne

Nauka angielskiego online dla dzieci

LearnEnglish Kids to edukacyjna strona dla dzieci w wieku 5 - 12 lat, a także dla ich rodziców i nauczycieli. Dzieci znajdą na stronie słowniczki, gry gramatyczne, piosenki, historyjki, filmiki oraz mnóstwo ćwiczeń, które pomogą w nauce czytania i pisania. Rodzice i nauczyciele znajdą dla siebie setki bezpłatnych materiałów do wykorzystania w pracy i zabawie z dziećmi. Dodatkowo, radzimy rodzicom jak mogą pomóc swoim dzieciom w nauce języka. 

Strona LearnEnglish Kids

Nauka angielskiego online dla nastolatków

Masz 13 - 15 lat lub dzieci w tym wieku? Strona LearnEnglish Teens została stworzona właśnie dla tej grupy wiekowej. Znajdziesz na niej  ćwiczenia językowe, porady dotyczące egzaminów językowych, pomoc w nauce gramatyki i słówek oraz zabawne filmiki, zadania, gry i zagadki. 

Strona LearnEnglish Teens

Angielski biznesowy online

Mówisz po angielsku, ale chcesz podszlifować swój angielski biznesowy? Zastanawiasz się, czy jest na odpowiednim poziomie? Chcesz się ubiegać o pracę, w której angielski jest niezbędny? Mamy materiały, które pomogą Ci udoskonalić Twój angielski biznesowy.

LearnEnglish: angielski biznesowy

Kibice piłki nożnej uczą się angielskiego

Jeśli uczysz się angielskiego i interesujesz się piłką nożną, strona Premier Skills nie tylko pomoże Ci w nauce ale również odkryje przed Tobą świat klubów Premier League. Dowiesz się wszystkiego o piłkarzach, meczach i regułach Premier League, a także będziesz grać w gry i rozwiązywać quizy.

Strona Premier Skills