Poziom: Addvantage member.

Prosimy dostarczyć ten formularz do 15 września 2019.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zgadzam się na przekazanie mojego imienia, nazwiska, danych teleadresowych instytucji, którą reprezentuję oraz informacji o poziomie uczestnictwa w programie Addvanatge Member Scheme instytucjom: Cambridge University Press (Holdings) Limited (Sp. z o.o.) oraz Cambridge Assessment Overseas Limited Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce (Cambridge Assessment English). Moja instytucja nabywa tym samym prawo do otrzymania bonusów ufundowanych przez CUP i Cambridge Assessment English.

Wybieram DWA z poniższych tytułów ufundowanych przez Cambridge University Press(Holdings) Limited (Sp. z o.o.) oraz Cambridge Assessment Overseas Limited Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce, które otrzymam pocztą:

oraz do wyboru JEDNĄ z poniższych publikacji:

Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do reprezentowania instytucji przystępującej do programu partnerskiego Addvantage Member Scheme, przeczytałem/am Regulamin 12. edycji programu Addvantage i zgadzam się na zawarte w nim warunki.

British Council zbiera dane osobowe w celu realizacji usługi związanej z dostarczeniem tego formularza, w tym w celu ewentualnego skontaktowania się z Państwem w tej sprawie.

Na podstawie brytyjskiej i polskiej ustawy o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo do wglądu w informacje na Państwa temat, jak również prawo do ich poprawiania. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania w tej sprawie, prosimy o kontakt na adres addvantage@britishcouncil.pl albo do zapoznania się ze stroną dotyczącą ochrony danych osobowych: Data Protection website.