Poziom: Addvantage member.

Prosimy dostarczyć ten formularz do 15 września 2020.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zgadzam się na przekazanie mojego imienia, nazwiska, danych teleadresowych instytucji, którą reprezentuję oraz informacji o poziomie uczestnictwa w programie Addvantage Member Scheme instytucjom: Cambridge University Press (Holdings) Limited (Sp. z o.o.) oraz Cambridge Assessment Overseas Limited Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce (Cambridge Assessment English). Moja instytucja nabywa tym samym prawo do otrzymania bonusów ufundowanych przez Cambridge University Press i Cambridge Assessment English.

Wybór tytułów publikacji sponsorowanych przez Cambridge University Press będzie dokonywany na osobnym formularzu w pierwszym kwartale 2021 roku.

Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do reprezentowania instytucji przystępującej do programu partnerskiego Addvantage Member Scheme,
przeczytałem/am Regulamin 13. edycji programu Addvantage i zgadzam się na zawarte w nim warunki.

Administratorem Państwa danych osobowych, przetwarzanych w związku z dostarczeniem tego formularza i realizacją niezbędnych działań administracyjnych w ramach programu partnerskiego Addvantage Member Scheme jest Fundacja British Council, Koszykowa 54, 00-675 Warszawa.

British Council wykorzysta podane w formularzu informacje w celach rejestracji do programu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest wykonanie umowy. 

British Council przestrzega brytyjskiego prawa o ochronie danych osobowych oraz lokalnego prawa w innych krajach, które spełniają międzynarodowe standardy. Mają Państwo prawo do uzyskania kopii informacji, które posiadamy na Państwa temat, a także prawo do poprawienia wszelkich nieścisłości w tych informacjach. Jeśli mają Państwo obawy,  dotyczące sposobu, w jaki wykorzystaliśmy Państwa dane osobowe, macie Państwo prawo złożyć skargę do organu nadzorczego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności na globalnej stronie internetowej www.britishcouncil.org/privacy  lub prosimy o kontakt na adres addvantage@britishcouncil.pl. Państwa dane będziemy przechowywać przez okres 7 lat od momentu ich zebrania.