Prosimy dostarczyć ten formularz do 30 czerwca 2018.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zgadzam się na przekazanie mojego imienia, nazwiska, danych teleadresowych instytucji, którą reprezentuję oraz informacji o poziomie uczestnictwa w programie instytucjom: Cambridge University Press (CUP) oraz Cambridge Assessment Overseas Limited Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce (Cambridge English). Moja instytucja nabywa tym samym prawo do otrzymania bonusów ufundowanych przez CUP i Cambridge English.

Wybieram dwa z poniższych tytułów ufundowanych przez British Council oraz Cambridge University Press, które otrzymam pocztą:

Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do reprezentowania instytucji przystępującej do programu partnerskiego Addvantage, przeczytałem/am regulamin 11. edycji programu partnerskiego Addvantage i zgadzam się na zawarte w nim warunki.

British Council zbiera dane osobowe w celu realizacji usługi związanej z dostarczeniem tego formularza, w tym w celu ewentualnego skontaktowania się z Państwem w tej sprawie.

Na podstawie brytyjskiej i polskiej ustawy o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo do wglądu w informacje na Państwa temat, jak również prawo do ich poprawiania. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania w tej sprawie, prosimy o kontakt na adres addvantage@britishcouncil.pl albo do zapoznania się ze stroną dotyczącą ochrony danych osobowych: Data Protection website.