British Council 80 lat w Polsce - plakat imprezy
©

Autor zdjęcia: Marcin Oliva Soto

Date
Piątek 20 Kwi 2018 - 21:00 do Sobota 21 Kwi 2018 - 01:00
Miejsce
Warszawa

EDYCJA: Uprzejmie informujemy, że wszystkie wejściówki zostały już rozdane. Cieszymy się, że tak licznie będziemy świętować wspólnie w piątek!

British Council i Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zapraszają na imprezę taneczną: 80 YEARS AND STILL COUNTING!

Impreza organizowana z okazji 80. rocznicy obecności British Council w Polsce wypełniona będzie muzyką inspirowaną utworami brytyjskimi z lat 80. (i nie tylko).

Wieczór uprzyjemnią napoje dostępne w barze oraz pozytywna energia w wyjątkowej przestrzeni Zamku Ujazdowskiego. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – historia British Council w Polsce to również wieloletnia współpraca z Centrum Sztuki Współczesnej Zamkiem Ujazdowskim i wspólne wystawy promujące sztukę brytyjską. 

Podczas imprezy zagra kolektyw DJ-ski NOS (Nogaś / Obszańska / Szydłowska).

Gdzie?

Dziedziniec Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

 Kiedy?

Piątek, 20.04.2018 r., godzina 21.00–01.00

Jak zapisać się na wydarzenie?

Zarezerwuj jedno z 200 limitowanych miejsc.

  • Impreza przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.
  • Wstęp bezłpatny, wymagana rejestracja.
  • Podczas imprezy będą robione zdjęcia. Uprzejmie informujemy, że wchodząc na teren wydarzenia, wyrażają Państwo zgodę na bycie fotografowanym. Wykorzystanie wizerunku może obejmować umieszczanie zdjęć na stronach internetowych oraz w materiałach promocyjnych przygotowywanych przez British Council.

BRITISH COUNCIL. BRINGING PEOPLE TOGETHER FOR 80 YEARS.

British Council działa w Polsce od 1938 r. W 2018 świętujemy 80. rocznicę relacji kulturalnych i współpracy między Wielką Brytanią a Polską, realizując bogaty programu wydarzeń.