Date
Sobota 12 Maj 2018 - 10:00 do Niedziela 13 Maj 2018 - 15:00
Miejsce
Gdańsk

Bezpłatne warsztaty dla osób działających w pomorskich organizacjach pozarządowych

Akademia Active Citizens to projekt wzmacniający kompetencje zarządzania organizacjami i zmianą społeczną w różnorodnym świecie, realizowany przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku i British Council.

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu: „Projektowanie usług z zastosowaniem metody design thinking”. Projektowanie usług pozwala w usystematyzowany sposób kreować rozwiązania odpowiadające na realne potrzeby odbiorców, i odbiorczyń. To proces, w którym zanim zaczniemy zastanawiać się co możemy zrobić, odpowiadamy na pytania po co i dla kogo. Proces projektowania usług znajduje zastosowanie przy planowaniu nowych wydarzeń, projektów na rzecz lokalnej społeczności, jak również w modyfikowaniu już realizowanych działań. tosowane techniki warsztatowe mają szerokie zastosowanie i wykorzystywane mogą być m.in aby zwiększyć efektywność organizowanych spotkań.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 22 kwietnia 2018 roku.

Warsztaty odbędą się w dniach: 12–13 maja (sobota-niedziela), w godzinach 10.00–17.00 (sobota), 10.00–15.00 (niedziela) w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku.