Date
Wtorek 26 Sty 2021 do Środa 24 Mar 2021

Dołącz do globalnych spotkań środowiska kreatywnego, artystów i przedsiębiorców, którym leży na sercu zmniejszanie nierówności, rozwijanie współpracy międzynarodowej i działanie w oparciu o modele zrównoważone.

Developing Inclusive and Creative Economies (DICE) to globalny program British Council, który ma na celu zainicjowanie nowych form działania i współpracy w obszarze kultury i gospodarki. Realizowane projekty opierają się na takich elementach jak kreatywność, eksperyment, współtworzenie, pozytywny wpływ na społeczeństwo, badania w działaniu oraz międzynarodowa sieć współpracy.

DICE Global Webinar Series to cykl bezpłatnych webinariów, które odbywają się co miesiąc i których współgospodarzami są organizacje i przedsiębiorcy uczestniczący w projekcie DICE z Brazylii, Egiptu, Indonezji, Pakistanu, RPA i Wielkiej Brytanii. 

Wydarzenia te adresowane są do przedsiębiorców kreatywnych i społecznych, przedstawicieli start-upów i hubów kreatywnych, artystów, jak również decydentów, inwestorów i innych osób wspierający ekosystem przedsiębiorstw kreatywnych i społecznych. Zapraszamy również młode osoby, które chciałyby związać swoją przyszłość zawodową z tym sektorem.

Podczas webinariów uczestnicy programu DICE podzielą się swoimi doświadczeniami w realizowaniu międzynarodowych działań i mierzeniu się z wyzwaniami takimi jak zmiany klimatyczne, bezrobocie wśród młodych osób, prawa osób z niepełnosprawnością czy nierówności ze względu na płeć.

Nadchodzące webinaria (w języku angielskim):

26 stycznia 2021: Toolkits for Change - materials to help your enterprise contribute to a better world

(Rejestracja przez MS Forms)

23 lutego 2021: Confidence and self-doubt 

24 marca 2021: 'Gambiarra' ('The art of making do') and adaptation