Date
Sobota 29 Wrz 2018 -
11:00 do 17:00

Miłosne iGRAszki. Językowa gra miejska w Krakowie

Szukasz swojej „drugiej połowy”? Pragniesz napełnić serce prawdziwą miłością? Nie wiesz, jak nawiązać znajomość? Weź udział w romantycznej grze miejskiej z okazji Europejskiego Dnia Języków i daj się uwieść zabawie.

„Miłosne iGRAszki” w sześciu językach rozpoczniemy w sobotę o godz. 11.00. Do szkoły uczuć zapraszamy 3-5 osobowe zespoły Rodzin. Każda z nich otrzyma Kartę Stanu Serca i 2 połowy Serc, które za nic do siebie nie pasują. Na szczęście ktoś inny, w innym Zespołach, ma właściwe drugie połowy. Wystarczy tylko go odszukać…

Gdy Serca sią połączą, Rodziny będą mogły założyć nową, dwuosobową drużynę - Związek. Wystarczy szybka rejestracja takiego związku w Urzędzie i nowy zespół może grać samodzielnie. Wówczas otworzy się przed nim możliwość wykonywania zadań niedostępnych dla Rodzin. I choć uszczupli to ich siły, punkty zdobyte przez Związek zasilą po równo konta obu Rodzin. 

Celem każdej Rodziny i Związku będzie wypełnienie Karty Stanu Serca żetonami Miłości. Aby je zdobyć, trzeba wykonać „uczuciowe” zadania. Odwiedzicie Teatr, gdzie czekają na Was miłosne tragedie, zaciszną Bibliotekę przepojoną miłością do książek, romantyczny Ogród z Niewiernym Ogrodnikiem i nieco mniej romantyczny Rabar Bar. Na korytarzach Szkoły przeżyjecie pierwszą miłość, a formalną stronę miłości poznacie w Urzędzie.

Spróbujecie uwodzenia przez okienko, gadki szmatki, chodzenia razem i puszczania oka, przeżyjecie dramatyczne rozstania i zaczepianie na ulicy, będziecie robić innym epickie sceny i wysłuchacie lirycznych wyznań. A to zaledwie garść sytuacji, które przyniesie Wam życie podczas pięciogodzinnej zabawy.

W poszukiwaniu drugiej połowy pomoże ręczna wyszukiwarka na Portalu Towarzyskim, pełnym drobnych wyznań i wyzwań, które warto podjąć. Wygra drużyna, która w ciągu 5 godzin zgromadzi najwięcej Miłości. Nagrodami dla trzech najlepszych zespołów będą zaproszenia do romantycznych restauracji, o wartości 1000, 800 i 600 zł.

Na wspólną zabawę zapraszają Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce oraz krakowscy partnerzy EDJ – Goethe-Institut Krakau, Włoski Instytut Kultury, British Council, Instytut Austriacki, Instytut Francuski i Instytut Cervantesa. 

Nie czekajcie, aż miłość Was odnajdzie i już dziś wyślijcie zgłoszenie! Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem bit.ly/GryEDJ . Czekamy do 27 września!

www.edj.krakow.pl