Fotofestiwal plakat
Date
Czwartek 21 Cze 2018 - 00:00 do Niedziela 01 Lip 2018 - 00:00

Fundacja Edukacji Wizualnej / FOTOFESTIWAL – 17. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi

Wystawa "Beyond Drifting" Mandy Barker  oraz oprowadzanie kuratorskie z Peggy Sue Amison/spotkanie publiczności z artystką

Celem Projektu jest zaprezentowanie prac Mandy Barker, brytyjskiej artystki, która przedstawi swój projekt fotograficzny „Beyond Drifting”. Poza zdjęciami pokazana zostanie także nowa książka fotografki, która powstała w związku z jej przedsięwzięciem artystycznym. Kuratorką wystawy jest Peggy Sue Amison, brytyjska ekspertka w dziedzinie fotografii, współpracująca z wieloma wydarzeniami na świecie.

Projekt zostanie zaprezentowany w trakcie Fotofestiwalu – 17. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi w ramach programu głównego.

Dodatkowym atutem przedstawienia projektu „Beyond Drifting” jest podniesienie świadomości odbiorców na kwestie związane z ekologią i tym, jak działanie człowieka wpływa na środowisko. Sposób przekazu jest jednak w tym przypadku poddany artystycznej wizji artystki, która w piękny sposób ujmuje w swych kadrach trudne i aktualne problemy otaczającego nas świata.

21.0601.07.2018

Art_Inkubator, ul. Tymienieckiego 3, Łódź