The Global Study Awards
Date
Poniedziałek 07 Sie 2017 - 00:01 do Poniedziałek 20 Lis 2017 - 23:59

Wygraj £10,000 by poszerzyć swoje horyzonty!

Chcemy zachęcić wszystkich młodych ludzi do odbycia częsci swoich studiów za granicą po to, by doświadczyć nowych kultur, odkryć nowe kraje i języki. Tak też narodził się pomysł na The Global Study Awards, wspólny projekt ISIC Association, StudyPortals i British Council IELTS. The Global Study Awards propaguje studia za granicą jako doświadczenie zmieniające życie wielu studentów na lepsze, otwierające ich na nowe możliwości kariery zawodowej, a także promujące wielokulturowość.

Nagrody

W tej odsłonie The Global Study Awards zostaną przyznane dwie nagrody; każda indywidualna nagroda będzie miała maksymalną wartość 10 000 funtów.

Kiedy aplikować?

Aplikować można od 7 sierpnia - 20 listopada 2017.

Kogo szukamy?

Konkurs The Global Study Awards  został stworzony z myślą o zmotywowanych, młodych ludziach, którzy chcą pokazać swoje zaangażowanie, ciekawość i wkład w budowanie relacji międzykulturowych.

Kto może złożyć wniosek?

Jeśli chcesz ubiegać się o nagrodę Global Study Awards, musisz:

  • mieć ukończone 18 lat przed 1 stycznia 2017 r.
  • mieć zdany test IELTS w ośrodku British Council i posiadać wynik testu Test Report Form, wydany nie wcześniej niż 1 czerwca 2016 r .
  • posiadać ważną kartę ISIC w momencie składania wniosku
  • planować zapisanie się na studia stacjonarne I lub II stopnia za granicą, rozpoczynające się w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2018 r .
  • napisać krótką relację ze swoich doświadczeń na stronie www.stexx.eu.
  • dostarczyć list lub oficjalne pismo rekrutacyjne, potwierdzające przyjęcie na uczelnię przed upływem czasu zamknięcia programu Global Study Awards.

Dowiedz się więcej!