impact ‘17 4.0 Economy
Date
Środa 31 Maj 2017 do Czwartek 01 Cze 2017
Miejsce
Kraków

impact tworzy przestrzeń realnych działań łączących korporacje, startupy, ludzi nauki, przedstawicieli administracji publicznej oraz inwestorów.

impact'17 4.0 Economy, to kolejna edycja wydarzenia, które koncentruje się na tym jak transformacja cyfrowa wpływa na system gospodarczy – funkcjonowanie przedsiębiorstw, zmianę modeli biznesowych, produkcji, zatrudnienia, konieczność zmian w administracji publicznej, ale także na wpływ tych przemian na społeczeństwo.

Tematem przewodnim trzeciej edycji impact będzie gospodarka 4.0. Czwarta Rewolucja Przemysłowa daje nowe przestrzenie wzrostu.

impact’17 to ponad 200 mówców, 5000 uczestników i ponad 1000 sesji łączących startupy z korporacjami. Na wydarzeniu spotkamy zarówno przedstawicieli dużych międzynarodowych firm, właścicieli startupów, przedstawicieli administracji publicznej jak i środowisko naukowe. Różnorodne formaty, takie jak impact link (cykl spotkań 1 na 1), impact industry (zamknięte interaktywne sesje branżowe) czy startup4export (sesje pitchingowe dla start-upów) staną się świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. 

Wśród potwierdzonych speakerów znajdą się m. in. wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, Timotheus Höttges, Esther Wójcicki, Peter Carlsson, Anna Streżyńska, Alexander Graubner-Mueller, Mike Butcher i wielu innych.

SZCZEGÓŁY

Kiedy: 31 maja–1 czerwca 2017

Miejsce: ICE Kraków (International Conferences & Entertainment), Kraków

Rejestracja: rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie impact'17

 

BRITISH COUNCIL WSPIERA TO WYDARZENIE.