Date
Poniedziałek 15 Paź 2018 do Wtorek 23 Paź 2018

Konferencja “Thresholds" czyli “Progi" jest platformą spotkania wykładowców i studentów pracujących w projektach Alien, Independence 100  ×  independence i uczestników kursu Projektowania Społecznie Zaangażowanego Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych [Social Design Course]. Pokonujemy progi, przejścia, bramki, szlabany i przeszkody, które utrudniają nam komunikację i rozumiane bardzo szeroko, godne współistnienie.

Cykl warsztatów (15–19 października), publicznych wydarzeń i dwudniowa konferencja (22–23 października) poświęcone są wolności, niezależności, a także pracy w kontekście migracji. „Thresholds” obejmuje interdyscyplinarne prezentacje i warsztaty związane z komunikacją, interaktywnością, pracą i współpracą, projektowaniem społecznie zaangażowanym, interwencją w przestrzeni publicznej i publicznym protestem, a także z filozofią, historią i sztukami performatywnymi.

British Council serdecznie zaprasza na wykład Lucienne Roberts, dyrektor londyńskiego studia graficznego LucienneRoberts+, w poniedziałek, 22 października o godz. 13:30.
Rejestracja i więcej informacji: https://thresholds.pja.edu.pl/

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
Centrum Kreatywności Targowa
Centrum Wielokulturowe
Ogród Jordanowski VIII

Wykłady w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

British Council jest partnerem konferencji.